Göksel’in uğurlu konser kıyafeti

Göksel'in uğurlu konser kıyafeti

Ünlü şarkıcının bir kıyafeti bu yıl ve geçtiğimiz yıllarda verdiği konserlerde giydiği ortaya çıktı. Kıyafet aynısı mıdır, yoksa birden fazla aynı elbiseye mi sahiptir bilinmez ama bu detay gözlerden kaçmadı.

Milliyet’ten Ali Eyüboğlu, isim hafızam iyi değildir ama görsel hafızam iyidir diyerek, Göksel’de ki bu aynı kıyafeti kullanma sevdasını fark eden isim oldu ve bunu köşesine taşıdı. İşte Eyüboğlu’nun Göksel’in kıyafeti ile ilgili kaleme aldığı o yazı:

Göksel’in çok sevdiği bu sahne kıyafeti takıldı radarıma… Pazar günü Aytekin Batmaz, Göksel’in cumartesi akşamı Girne Merit Otel’deki konserinin haber ve fotoğraflarını gönderdi. İki gün sonra İnci Razaki’den gelen basın bülteni ve fotoğraflar, Göksel’in “Gelibolu 21. Altın Sardalya Kültür ve Sanat Festivali” konserindendi.

Fotoğraflar; Göksel’in iki konserde de bir kez kıyafet değiştirdiğini ama birinin ‘milli forma’ gibi değişmediğini gösteriyordu. Amma ve lakin sanal alemde turlayınca, işin rengi değişti.

UĞURLU KONSER

6 Ağustos’ta Muğla Datça, 11 Ağustos’ta Kıbrıs Girne ve 13 Ağustos’ta Çanakkale Gelibolu’da, hatta 2015 yılından bu yana üstü sarılı siyahlı, altı siyah kıyafeti giydiğini görünce, şaşırmadım desem, yalan olur.

Apple’ın kurucusu Steve Jobs, Facebook’un kurucusu ve CEO’su Mark Zuckerberg, Microsoft’un CEO’su Satya Nadella, Segway’in mucidi Dean Kamen, Google’ın kurucusu Sergey Brin, Oracle’ın kurucusu ve CEO’su Larry Ellison’un sürekli aynı kıyafetleri giyen iş insanları olduğunu okumuştum.

Şarkıcı Göksel, bu kıyafetten birkaç tane yaptırmayıp, dönüp dönüp aynısını giyiyorsa, dünyanın yeni nesil iş insanlarının izinden gidiyor olabilir.

göksel konser kıyafeti

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*