Gülben Ergen’den bayram nostaljisi

Gülben Ergen'den bayram nostaljisi

O eski bayramlar bizim çocukluğumuzda kaldı herhalde, artık küçük çocuklarda öyle bir heyecan yok, aile bayramlaşmaları, kapı kapı gezmeler çok çook azaldı. Artık çocukluktan ergenliğe geçen gençler, “öf ne işimiz var şimdi” orada tripleri ile bayram ziyaretlerine burun kıvırıyor.

‘Para’ için bile olsa üşenip, el öpmeye gitmeyenleri de var. Sevilen şarkıcı Gülben Ergen’in sosyal medyadan paylaştığı bayram mesajını görünce, insan birden gerilere gidiveriyor, o eski bayramları hatırlıyor.

Bayram Nostaljisi

Rahmetli ağabeyi Rıfat Ergen ile kendisinin çekilmiş fotoğraflarının olduğu bir kareyi sosyal medya hesabından paylaşan Gülben Ergen, bayram için yayınladığı mesajı ile hem eskilere alıp götürdü, hem duygulandırdı, hem de ailemiz hala yanımızda olduğu için şükrettirdi. İşte Ergen’in 3’ü bir arada etkili o satırları:

gülben ergen - rıfat ergen

“Benim ağabeyim vardı. Keşkeleri sevmem ama yaşasaydı, ondan bayram harçlığı almak için sıraya girseydik oğullarımla. Hayat her zaman bayram tadında hisler yaşatmıyor bizlere, ama sabrını veriyor. Mutlu bir bayram sabahına uyanalım. El öpelim, gönül alalım, ziyaretlere gidelim. Mümkünse bayramlık giydirelim, giyelim. Bir ayakkabı bile olsa bayramlık olsun. Eski bayramların tadını yaşatmaya çalışalım. Hepinizin bayramını kutlarım. Küçüklerimi kucaklarım, büyüklerimin ellerinden öperim”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*