Gülperi dizisinde Nurgül Yeşilçay’ın gençliği Best Model’e verildi

Usta oyuncu Timuçin Esen ve son olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem’de izleyici karşısına çıkan güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay çekimleri Gaziantep’te başlayan Gülperi dizisi kamera karşısına geçti.

Merakla beklenen yeni dizi de Nurgül Yeşilçay’ın gençliğini canlandıracak olan isim arayışları Kayra Zabcı‘da son buldu ve genç oyuncu ile anlaşma sağlandı. Milliyet’ten Sina Koloğlu’nun haberine göre Nurgül Yeşilçay’a da benzeyen genç oyuncu Gülperi’nin ilk aşkı sonrasında gelen evlilik hikayesinin anlatıldığı bölümlerde ekranda olacak.

2013 yılında Türkiye ve Dünya Çocuk Best Model yarışmasında birinci olarak adını duyuran genç oyuncu, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesinde tiyatro bölümü okuyor. Daha önce de Küçük Ağa, Aşktan Kaçılmaz, Muhteşem Yüzyıl ve Vatanım Sensin gibi dizilerde rol alarak tecrübe edindi.

kayra zabcı resim

TIMS&B’nin yapımcılığını üstlendiği Gülperi dizisinin senaryosunu başarılı isimler Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat kaleme alırken, Show Tv’de yayınlanması beklenen dizinin yönetmen koltuğunda Cem Karcı oturuyor.

Dizide, eşi sınırda kayıplara karışan Bedriye, Hasan ve Can adında ki çocukları ile tek başına kalan kalan Gülperi’nin hikayesi ekranlara taşınacak. Namusunu korumak isterken hapse giren Gülperi, oğlunun başına gelenler için kendisini suçlayan kayınpederi Yakup (Tarık Pabuçcuoğlu) tarafından zorla İstanbul’a gönderilecek. Burada ayakta kalabilmek için kapıcılık ve terzilik ile geçimini sağlamaya çalışacak Gülperi üç çocuğunun velayetini almak için verdiği mücadele de gençlik aşkı avukat Kadir’le karşılaşacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*