Hatice o paylaşımına yapılan eleştirilere cevap verdi

Hatice o paylaşımına yapılan eleştirilere cevap verdi

Bir süre önce havuzda tanga bikinisi ile havuza atlarken çekilen videosu ve mükemmel fiziliği ile çok konuşulan Hatice, benzer bir karenin sunucu Seda Akgül tarafından çekildiğini görünce, Akgül’ü taklitçilikle suçlamıştı.

Son paylaşımında arkası dönük bir şekilde bir kez daha tanga bikinisi ile çekilen fotoğrafı ahlak bağlamında eleştirilince, sosyal medyadan uzunca bir yazı paylaştı. İşte Hatice’nin o notu:

“Tatile gidersin magazini ararsın şu plajda ve ya otelde bikiniliyim, gel çek dersin çekerler, haber olur magazin derler. Kendi sayfanda paylaşım yaparsın, kadın olarak sevdiğin resmi paylaşırsın bikinili olunca ahlak dersi verirler. İbadet edersin, türbede dua edersin gizli gizli paylaşmazsın dinsiz derler. Bilmezler ki içindekini. Paylaşmam onları asla. Dinin ve ibadetin reklamını yapıyor demesinler diye.

BURADA İNTİZAR’A GÖNDERMEDE BULUNUYOR GİBİ YORUMLANDI

Bir kadın bir kadınla sevişir (Aşka saygım sonsuz) Ülke gurur duyar destekler. Bir kadın bikinili resmini paylaşır aşağılarlar. Diğer bir kadın gel beni gizli çek der ay canım ifşa ediyorlar yazık derler. Hep de Kadınlar derler.

Şükürler olsun ne yüzüm ne sesim ne de vucudum. Şükürler olsun hâlâ insanım, kalp kırmıyorum, hakaret etmiyorum ve hâlâ güzel düşünmeye devam ediyorum.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*