Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

İmparatoriçe Ki, TRT 1’de başlıyor!

Dizi Haberleri

İmparatoriçe Ki, TRT 1’de başlıyor!

Türk televizyonlarında televizyon ekranlarının son yıllarda ki popüler modalarından biri olan Kore yapımları, TRT’nin de merceği altına girdi.

İmparatoriçe Ki, TRT 1'de başlıyor!

Pek çok yapım şirketi Kore dizilerinin haklarını alıp, uyarlayarak ekranlara taşırken, TRT 1, yeni bir dizi üretmek yerine, İmparatoriçe Ki’nin yayın haklarını satın alarak, 5 Kasım’dan itibaren izleyicisi ile buluşturacak.

Gündüz kuşağında dizisi olmayan, Adını Sen Koy’u da Star’a kaptırdıktan sonra bu boşluğu dolduramayan TRT 1, Türkiye’nin büyük ilgi ile takip ettiği Kore dizilerinden birini ekrana taşımak için kolları sıvadı.

Dünya’da da büyük bir ilgi ile takip edilen İmparatoriçe Ki dizisi, 5 Kasım 2018 Pazartesi günü itibari ile saat 17.00’da hafta içi her gün TRT 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşacak.

Kore dizisi olan İmparatoriçe Ki, Moğol Hükümdarı Cengiz Han’ın kurduğu Yuan Hanedanlığı’na 37 yıl hükmeden ‘Demir Leydi’ lakaplı Ki’nin hayatını ekranlara taşıyor.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı