Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

İzzet Yıldızhan, Urfa düğününe tat kattı

Kültür Sanat

İzzet Yıldızhan, Urfa düğününe tat kattı

Ünlü türkücü İzzet Yıldızhan, bir düğünde sahne almak için tarihi güzellikleri ile meşhur Şanlıurfa’ya gitti. Özel konser vesilesi ile Urfa’ya gitmişken, Urfa’nın turist akınına uğrayan noktalarını gezmeyi de ihmal etmedi.

Bir düğünde şarkı söylemek için anlaşan İzzet Yıldızhan, oğullarını da alıp gittiği Şanlıurfa’da meşhur ‘Balıklıgöl’ ve ‘Göbeklitepe’ alanını ziyaret etmeyi de ihmal etmedi.

Yerli ve yabancı turistlerin de büyük ilgisini çeken bu yerleri ziyaret eden Yıldızhan, “Konser vermek için ülkemde ayak basmadık il bırakmamışımdır her halde. Her tarafı ayrı bir cennet ve tarih kokuyor. Urfa da onlardan birisi. Bu ülkenin evladı olan herkesin mutlak ve mutlak gelmesi lazım Göbeklitepe olsun Balıklıgöl olsun daha bir çok tarihi güzelliklere sahip olan bir yer. Aşık olmamak elde değil” diyerek meşhur güzellikleri övdü.

izzet yıldızhan balıklıgöl

Diğer yandan gezdiği noktalarda kendisi görüp tanıyan hayranlarının yoğun bir ilgisi ile karşılaşan ünlü türkücü, her biri ile ayrı ayrı ve toplu olarak fotoğraf çektirerek, hayranlarının gönüllerini yaptı.

izzet yıldızhan urfa konser

Balıklıgöl ve Göbeklitepe ziyaretlerinde, kendisi ile birlikte gelen oğlu Mustafa Yıldızhan ve Ali Yıldızhan’da usta sanatçıya eşlik etti.

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı