Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Kadın dizisi Tokyo Drama Ödülleri’nden ödül aldı

Kültür Sanat

Kadın dizisi Tokyo Drama Ödülleri’nden ödül aldı

Japon dizi uyarlaması, Salı günlerinin rekortmen dizisi Kadın, Tokyo’da düzenlenen ödül töreninde ödüle layık görüldü.

Kadın dizisi Tokyo Drama Ödülleri'nden ödül aldı

Japon dizi ‘Woman’dan uyarlanarak Fox ekranlarında Medyapım’ın yapımcılığında yayınlanan, Salı günlerinin reyting rekortmeni dizisi Kadın, Tokyo Drama Ödülleri’nde En İyi Yabancı Drama Ödülü’nü aldı.

Dizinin yapımcılığını üstlenen Fatih Aksoy ve Faruk Bayhan’ın katıldığı ödül töreninde, iki usta isme ödüllerini takdim edenler ise dizinin Suzuki Rio ve Takahashi Rai takdim etti.

Uyarlama diziler ile Türkiye’de önemli bir başarı yakalayan, Kadın ile ise ilk bölümü itibari ile geçtiğimiz sezondan bu yana reytinglerin zirvesini bırakmayan Kadın, bu sezon ekranlara gelen 2.sezonu ile de aynı başarısını sürdürmeye devam ediyor.

Dün akşam ekranlara gelen yeni bölümü ile bir kez daha günü lider kapatan Kadın, total grubunda 12.26 reyting alarak grubun birincisi olurken, aynı başarıyı gösterdiği AB grubunda da 9.75 reyting ile birinci oldu.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı