Kızım 3.Bölüm Fragmanı Demir kaçıyor!

Demir Öyküyü bırakıyor! Kızım 3.Bölüm Fragmanı

Beren Gökyıldız, Buğra Gülsoy ve Leyla Lydia Tuğutlu’nun başrollerini paylaştığı Kızım’da yayınlanan yeni bölümün sonrasında 3. bölümünün ilk fragmanı ekranlarda gösterildi.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Öykü’yü kurtarayım derken çarpan arabanın şiddetini kendisine çeken Demir hastaneye kaldırılıyor. Öykü’nün durumu babasına göre daha iyidir ve babasının başında iyileşmesi için minik yüreği ile dualar eder. Demir ise uyanıp kendine geldiğinde bir süre ortalıklardan kaybolmak ve İzmir’e gitmek için arkadaşı ile görüşür.

Bunun farkında olan Öykü, babasına git! korkma seni hakim amcaları şikayet etmeyeceğim diyerek yüreklendirir. Demir kızını bırakıp gidebilecek mi? Peşine düşen ve faizi ile birlikte 500 bin TL isteyen Cemal’in sevdiklerine özellikle de kızına zarar verebileceği gerçeği buna engel olacaktır. Zira kızının hayatını kurtarmak için arabanın önüne atlamasından da bunu belli etmiştir.

3. bölümü ile 5 Ekim Cuma günü devam edecek olan Kızım’ın yeni bölüm tanıtımını seyredebilirsiniz.

2. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Öykü, babası ve arkadaşının Candan’ı dolandırmasını son anda engeller. Kızını alıp evine döndüğünde ise 5 aydır kirasını vermediği için evden kovulduğunu anlayan Demir, park’a çadır kurarak kızı ile burada kalmaya başlar ancak yağmur buna müsade etmez ve arabada yatmak zorunda kalırlar. Babasının bayılması sonrasında panikleyen Öykü, Candan’ı arayıp yardım ister. Bir süre Candan’ın evinde misafir olan Öykü ve Demir, Candan’ın misafirinin kurduğu cümleleri gururuna yediremez ve evden ayrılır.

8 yıl önce yaptıkları bir iş esnasında yakalanan eski dostları Cemal 8 yıllık cezasını doldurmuş ve eskisinden daha başka ve daha tehlikeli biri olarak dışarı çıkmıştır. Şimdi ise hapise girmeden önce yaptıkları işin bedeli olan 70 bini faizi ile birlikte 500 bin TL olarak ister. Vermemesi durumunda ise Demir’i sevdiklerine ve kendisine zarar vermekle tehdit eder.

Babasının çocuk esirgeme kurumuna ait belgeyi doldurduğunu gören Öykü yıkılır. Daha sonra babasından kaçar ve babası saatlerce Öykü’ye ulaşamaz. Candan’ın oraya gittiğini tahmin eden Demir onu orada bulur ama Öykü orada da babasından kaçar. Bir anda yola atlaması ile arabanın çarpmasına saniyeler kara araya giren Demir kızının hayatını kurtarıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*