Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Kızım 6. bölümünde Selin Şekerci, ‘Küçüğüm’ şarkısını seslendirdi

Dizi Haberleri

Kızım 6. bölümünde Selin Şekerci, ‘Küçüğüm’ şarkısını seslendirdi

TV 8 ekranlarının Kore uyarlaması dizisi Kızım’ın oyuncu kadrosuna katılan Selin Şekerci dizi de ‘Küçüğüm’ şarkısını seslendirecek.

Kızım 6. bölümünde Selin Şekerci, 'Küçüğüm' şarkısını seslendirdi

TV 8’in bu sezon ki ilk dizisi olan Kızım 6. bölümü ile bu akşam ekranlara geliyor. Öykü’nün annesi Asu karakteri ile diziye dahil olan Selin Şekerci, dizi de seslendireceği ‘Küçüğüm’ şarkısı ile adından söz ettireceğe benziyor.

Sezen Aksu’nun yıllardır dillerden düşmeyen şarkılarından biri olan ‘Küçüğüm’ şarkısı ile duygusal anlara sahne olacak olan 6. bölüm de, küçük Öykü’nün hastalığı iyiden iyiye etkisini göstermeye başlıyor.

Kızım’ın bu akşam ekranlara gelecek olan 6. bölümü öncesinde yayınlanan 3. bölüm fragmanında bu sahne izleyicilere gösterilirken, Öykü’nün dişlerini fırçalarken yine vücudunun kontrolünü kaybedip, elinden diş fırçasını düşürdüğü görülüyor.

Öykü babası Demir’e hala hastalığını söylemese de kızı Öykü’de bu ani durumu fark etmeye başlayan Demir, Asu ile de karşılaşacak.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı