Kral Şakir – Uzayda Şamata, İstanbul Komedi Festivali’nde olacak

Kral Şakir - Uzayda Şamata, İstanbul Komedi Festivali'nde olacak

Animasyon çizgi dizi ve film olarak çocukların büyük beğenisini kazanan, Koca Kafalar ve Grafi 2000’in kurucusu Varol Yaşaroğlu’nun imzasını taşıyan, BKM yapımında sahneye konacak Kral Şakir – Uzayda Şamata, 3 Kasım’da perde diyecek.

İstanbul’da başlayacak olan İstanbul Komedi Festivali’nde çocukların beğenisine sunulacak olan tiyatro oyunu ilk kez sahnelenecek. Bir aslan ailesinin başından geçen komik hikayeleri anlatan hikaye’nin çalışmaları da hummalı bir şekilde yürütüldü.

3 aya yakın bir hazırlık süreci ardından tamamlanan çalışmaları sonrasında tiyatroseverlerin beğenisine sunulacak olan oyun ile ilgili, Kral Şakir’in yaratıcısı olan Varol Yaşaroğlu şunları kaydetti:

“Kral Şakir’i dizisi, sinema filmi ve lisanslı ürünleri ile 360 derece yayarak Türkiye’nin en güçlü markalarından birisi haline getirmek için yola çıktık. Kral Şakir’in bir tiyatro oyununun da olmasını çok arzuluyorduk. Bunu ancak yıllardır alanında öncü olmuş BKM gibi büyük ve güçlü bir şirket ile başarabilirdik. Gerçekten senaryosunu ulaştırdığımız andan itibaren BKM’nin yönetmenleri ve ekibi “sevgilerini katarak” büyük bir titizlikle harika bir çalışmaya imza attılar. Grafi2000 Prodüksiyon olarak sahnedeki karakterlerin interaktif etkileşimde olacakları animasyonları en yüksek kalitede hazırlamaya büyük özen gösterdik. Eminiz ki oyunumuzun müzikleri çok beğeni toplayacak ve seyirci tiyatro sahnesinden çok çok mutlu ayrılacaklar.”

KRAL ŞAKİR PROGRAMI

3 Kasım Cumartesi Beşiktaş Kültür Merkezi 13.00
10 Kasım Cumartesi MOI Sahne 13.00
11 Kasım Pazar Beşiktaş Kültür Merkezi 13.00
18 Kasım Pazar Beşiktaş Kültür Merkezi 13.00
24 Kasım Cumartesi Artı Sahne Mecidiyeköy 12.00
25 Kasım Pazar Beşiktaş Kültür Merkezi 13.00

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*