Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Mehmet Bozdağ, Diriliş Osman dizisini resmen duyurdu

Dizi Haberleri

Mehmet Bozdağ, Diriliş Osman dizisini resmen duyurdu

TRT 1 ekranlarında yayınlanan efsane dizi Diriliş Ertuğrul’un yapımcısı Mehmet Bozdağ, uzun süredir gündemde olan Diriliş Osman’ı resmen duyurdu.

Mehmet Bozdağ, Diriliş Osman dizisini resmen duyurdu

Daha önce Diriliş Osman’da, Osmanlı İmparatorluğunu kuran Osman Gazi rolünü Burak Özçivit’in üstleneceğini açıklamıştık ancak bu gelişme resmi olarak yapım ekibi tarafından duyurulmamıştı.

Uzun süredir gündemde olan Diriliş Osman dizisi ilk kez, yapımını üstlenecek olan Tekden Film’in patronu Mehmet Bozdağ tarafından duyuruldu. Sosyal medya hesabından oyuncu Burak Özçivit ile çekildiği bir resmi paylaşan Bozdağ, bu paylaşımına Diriliş Osman ile ilgili uzun süredir beklenen açıklamayı da ekledi.

Ünlü yapımcı o açıklamasında, “Dünyanın pek çok bölgesinde 65’ten fazla ülkede beğeniyle takip edilen “Diriliş Ertuğrul” dizisi, 2019-2020 sezonunda izleyicisiyle “Diriliş Osman” konseptiyle buluşacak. Uzun süredir büyük bir titizlikle yürüttüğümüz projede Osman karakterine ise Burak Özçivit hayat verecek. Bu vesileyle yol arkadaşlığımızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı