Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Meryem Uzerli’ye Vurgun dizisinden teklif var!

Televizyon

Meryem Uzerli’ye Vurgun dizisinden teklif var!

Son olarak Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde konuk oyuncu olarak yer alan Meryem Uzerli, yeni başlayacak Vurgun dizisinden teklif aldı.

Meryem Uzerli'ye Vurgun dizisinden teklif var!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da konuk oyuncu olarak yer alması ardından, sonuncusu Kovan olmak üzere 3 sinema filminde yer alan, bunun dışında televizyon ekranlarında yer almayan Uzerli, ekranlara geri dönebilir.

Türkiye’de Muhteşem Yüzyıl’da ki Hürrem Sultan rolü ile ünlenen, ardından yer aldığı Gecenin Kraliçesi ise tutmayan Uzerli, bir süre kendisini dinlendirmeye karar vermiş, bu nedenle de ekranlardan uzak kalmıştı.

Fox ekranlarında Gold Film imzası ile yayınlanacak olan, Erkan Petekaya ve Deniz Çakır ile anlaşılan Vurgun isimli dizi için teklif aldığı konuşulan Meryem Uzerli’nin teklife ne yanıt verdiği ise henüz bilinmiyor ancak Erkan Petekkaya, Deniz Çakır’ın ardından Meryem Uzerli’yi de takip etmeye başladı.

Eğer Meryem Uzerli ve Gold Film anlaşma sağlayabilirse, Meryem Uzerli ve Deniz Çakır, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ardından bir kez daha aynı projede kamera karşısına geçmiş olacak.

Vurgun dizisinin çekimlerine ise Kasım ayında başlanacak.

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı