Muhteşem İkili dizisinde Özge Gürel netleşti, kesin olarak kadroda!

Muhteşem İkili dizisinde Özge Gürel netleşti, kesin olarak kadroda!

Güzel oyuncunun ilk olarak This is Us ile anlaştığı ancak son dakika da anlaşmayı iptal edip, Muhteşem İkili ile görüşmeye başladığının haberini buradan meraklılarına duyurduk.

Oyuncu Özge Gürel netleşmediği için sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile anlaştığım bir dizi yok, görüştüklerim var ama netleşmedi açıklaması yapmıştı. Şimdi bir kez daha açıklıyoruz, Özge Gürel Muhteşem İkili dizisi ile anlaşmasını yaptı, oynayacağı rolde belli oldu.

Güzel oyuncu dizide Kerem Bürsin’in hayat verdiği Mustafa Kerim Can(MKC)’nin kız kardeşi Nilüfer rolu ile izleyici karşısına çıkacak. Nilüfer dizi de abisinin kariyerinde ki en büyük rakibi bir başka polis Mert Barca (İbrahim Çelikkol) ile yolu kesişecek, ve muhtemelen de iki isim arasında bir aşk başlayacak!

Son olarak Engin Şenkan ve Öykü Karayel’in kadrosuna katıldığı dizinin oyuncu kadrosu genel anlamda netleşmiş oldu. Yeni dizi Muhteşem İkili’nin çekimlerine önümüzdeki günlerde başlayacak.

MUHTEŞEM İKİLİ DİZİ KONUSU NE OLACAK?

Bir süre Amerika’da yaşamış, lüks düşkünü olan MKC adında bir komiseri oynayan Kerem Bürsin, kendisi ile tam zıt olarak, eşini kaybetmiş, alelade bir hayat süren İbrahim Çelikkol ise Mert Barca adında bir komiseri oynayacak. Seren adında ki eşini toprağa veren, gözü kara ve cesur bir komiser olan Barca, Asya’nın en gözde ismidir. Başarısı ile göz dolduran ve en yakın rakibi olan MKC’de lüks düşkünü, pahalı zevkleri olan, karizmatik bir polistir. 7 yaşında Mehmet Kaan adında bir oğlu olan MKC, eşi Yağmur’dan da boşanmıştır. Aynı zamanda da Nilüfer adında, kafe işletmecisi olan bir kız kardeşe sahiptir. Nilüfer’in yolu abisi MKC’nin en büyük rakibi Mert Barca ile yolu kesişecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*