Muhteşem İkili’de Kerem Bürsin sesleri

Muhteşem İkili'de Kerem Bürsin sesleri

Diziye ilham kaynağı olan Tango ve Cash filminde olduğu gibi, iki narkotik polisinin hikayesini konu alması beklenen dizi için hali hazırda başarılı oyuncu İbrahim Çelikkol ile anlaşıldı.

Çağatay Tosun’un yönetmenliğini üstleneceği yeni dizi de Mustafa Kerim Can ve Mert Barca isimli iki polisin hikayesine odaklanılacak dizi de İbrahim Çelikkol’a rol arkadaşı aranmaya devam ediyor.

Kara Sevda’da ki Emir Kozcuoğlu karakteri ile üstün bir oyunculuk performansı ortaya koyan Kaan Urgancıoğlu’na teklif gittiği konuşulmuş ancak bir sonuç elde edilemedi.

Yeni dizi için şu sıralar, Blutv ekranlarında yayınlanacak olan Yaşamayanlar’ın yapım ortaklarından olan ve başrolünü oynayan Kerem Bürsin’in adı geçiyor. Daha önce yine bir başka polisiye dizi olan ve Atv’de başlayacak Can Kırıkları için teklif giden isim, Yaşamayanlar nedeni ile o teklifi kabul edemedi.

Muhteşem İkili’ye sıcak bakan Kerem Bürsin, dizi için ilk tercih olarak öne çıkıyor. Yakışıklı oyuncunun yanı sıra Zafer Algöz’e de rol için teklif gittiği konuşuluyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*