Murat Dalkılıç üzücü haberi böyle paylaştı

Murat Dalkılıç üzücü haberi böyle paylaştı

Ünlü sanatçı’nın Taşköprü’de vereceği konseri için yola çıkan roady ekibi yolda trafik kazası geçirdi. Konser öncesinde bu haberi alan ve büyük üzüntüye boğulan başarılı şarkıcı, festival meydanına sahnesine çıktı ve içinde fırtınalar kopsa da, yüzünden gülümsemeyi eksik etmedi.

Birbirinden güzel şarkılarını seslendirdi ve konserinin ardından sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile o kazayı duyurarak, hangi şartlar altında nasıl davranmak zorunda olduklarına değinip, emekçi kadrosuna da geçmiş olsun niteliğinde bir mesaj yayınladı. İşte Dalkılıç’ın o duygulandıran sözleri:

BÖYLE PAYLAŞTI

“Bizim işimiz eğlenmek… Güleriz biz hep… Somurtmak bizde yoktur… Annen mi hasta? Gırtlağa kadar borca mı battın? Deden mi öldü? Çocuğunun derdi mi var? Kaza mı geçirdin? Hiçbiri sahneyi ilgilendirmez, sen o sahneye çıkmak ve orda gülmek zorundasındır… Koskocaman bir ekibiz biz… Sahneye çıkmak ekip işidir… Sahnenin üstünde izlediğiniz, buz dağının görünen kısmı sadece…İşte biz gülelim diye o sahneyi bize eksiksiz hazırlayan ekip gece gündüz uykusuz çalışır…Bazen haftada binlerce km karayolu arşınlarlar…Bugün yine onlardan birini yaşadık ve roady ekibim yolda kaza yaptı. Başlarına gelenleri düşünmeden o halde bile önce sahneyi düşünerek enstrumanları sahneye yetiştirmek için yerlerde telefonlara sarıldılar…Yine herşeye rağmen sahneye çıkarmayı düşündüler…Sahnedeydik zamanında… ve sizin için güldük beyler… Geçmiş olsun yol arkadaşlarım Allah sizi sevdiklerinize bağışladı. Çabuk iyileşin ve aramıza dönün.”

murat dalkılıç taşköprü konseri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*