Murat Ünalmış, Adana’nın Emir Kozcuoğlu’su olabilecek mi?

Murat Ünalmış, Adana'nın Emir Kozcuoğlu'su olabilecek mi?

3. tanıtımı da yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova’ya bakınca, Kara Sevda’nın hikayesini andıran bir kurgu ile karşılaşacak gibi duruyoruz. Neslihan Atagül, Burak Özçivit ve Kaan Urgancıoğlu’nun başrollerini paylaştığı Ay Yapım dizisi, pek çok izleyici için unutulmazlar arasına adını yazdırdı.

Kaan Urgancıoğlu’nun hayat verdiği Emir Kozcuoğlu’nun bir nevi şantajla evlendiği, Neslihan Atagül’ün hayat verdiği Nihan Sezin’in de kardeşi için mecbur kaldığı evlilik dizinin son bölümlerine kadar Nihan’a hapis hayatı yaşattı. Kendisini sevmeyen bir kadını elinde tutmak için elinden geleni yapan Kozcuoğlu ise Kemal ve Nihan aşkının önüne bir türlü geçemedi.

Bir Zamanlar Çukurova’da buna oldukça benzer bir hikaye ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Mimikleri, rolünün hakkını vermesi ve ustalığı ile kariyerinin en başarılı işini ortaya koyan Kaan Urgancıoğlu, Emir Kozcuoğlu karakteri ile bir efsane, hatta bir fenomen olmayı başardı.

Hiç şüphesiz Kara Sevda’yı Kara Sevda yapan Emir Kozcuoğlu karakteri idi, o olmasaydı veya o rolü başkası oynasaydı böyle bir başyapıt ortaya çıkar mıydı? Muhtemelen hayır..

Bir Zamanlar Çukurova’nın bir nevi Emir Kozcuoğlu’su olacak olan Murat Ünalmış’ın ortaya koyacağı performans mutlaka Kaan Urgancıoğlu’nun ki ile karşılaştırılacak. Bakalım Ünalmış’ta efsane olacak bir karakteri ekranlara kazandırabilecek mi, dizi başladığında bunu izleyiciler olarak hep birlikte göreceğiz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*