Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Mustafa Ceceli başka çocuk istemiyor!

Magazin

Mustafa Ceceli başka çocuk istemiyor!

Arda Turan ve Aslıhan Doğan çiftini tebrik etmeye giden isimler arasında Mustafa Ceceli ve Selin İmer’de yer aldı.

Mustafa Ceceli başka çocuk istemiyor!

Ünlü futbolcuyu tebrik etmek için ünlüler adeta sıraya girerken, bu isimler arasında yer alan Ceceli ve İmer çifti de hastane çıkışında açıklamalarda bulundu. Mustafa Ceceli, Turan çiftinin bebeğinin gayet iyi durumda olduğu bilgisini verdi.

Hamza Arda’nın doğumunu kendisini 7 yıl önceye götürdüğünü söyleyen, boşandığı eşinden bir çocuğu olan ve çocuğuna olan bağlılığı ile bilinen Mustafa Ceceli, basın mensuplarının kendisine yönelttiği, yeni bir çocuk düşünüyor musunuz? sorusuna verdiği cevap ile şaşırttı.

Ceceli soruya, “Düşünmüyoruz. Hiç bebek özlemi yaşamıyorum. Maçlarda ‘1-0 olsun bizim olsun’ deriz ya, aynen öyle 1 olsun bizim olsun.” diyerek ikinci kez baba olmak gibi bir niyeti olmadığını ortaya koydu.

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı