Nergis Zamanı programı tanıtıldı

Nergis Zamanı programı tanıtıldı

Nergis Kumbasar’ın Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan yeni programı ‘Nergis Zamanı’ hazırlıkları sürerken, başarılı isim de televizyon izleyicileri ile buluşmak için gün sayıyor.

“Bizim gibi kadın programlarının amacı, en doğru ve pratik olanı izleyiciye aktarmak olmalı” diyen Kumbasar, kendi tarifleri de dahil olmak üzere, sağlıklı, lezzetli ve herkesin rahatlıkla yapabileceği menüleri ekranı başındakilere ulaştıracak.

Program için geri sayım başladı

Program sadece tarifler ile de sınırlı olmayacak! Sağlık, çocuk bakımı, alışveriş, moda ve trendlere ilişkin, kadınları yakından ilgilendiren pek çok konuya değinilecek.

Başarılı isim, yeni programının heyecanını şu sözlerle dile getirdi: “Bizim programımızın en büyük farkı, bence en başta enerjimiz olacak. Müthiş heyecanlı ve en iyiyi vermeye çalışan bir ekiple çalışıyorum. Bence bizim gibi kadın programlarının amacı, en doğru ve pratik olanı izleyiciye aktarmak olmalı. Nergis Zamanı‘nda seyircilerimizi gündelik hayatın tek düzeliğinden uzaklaştırarak ,hem gülümsetip hem düşündürmek istiyoruz. Ayrıca yemek ve sağlık konularında, ben özel olarak kendim de ilgili biri olduğum için daha aktif olacağımı düşünüyorum ekranda.Aynen, dediğim gibi mutfak benim özel ilgi alanım. Güzel ve pratik tariflerim var. Aynı zamanda ekonomik ve lezzetli tarifler vermeyi amaçlıyorum.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*