Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Nergis Zamanı programı tanıtıldı

Televizyon

Nergis Zamanı programı tanıtıldı

Usta oyuncu Nergis Kumbasar’ın sunucu olarak bir kez daha ekranlarda yer alacağı yeni programı Nergis Zamanı tanıtıldı.

Nergis Zamanı programı tanıtıldı

Nergis Kumbasar’ın Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan yeni programı ‘Nergis Zamanı’ hazırlıkları sürerken, başarılı isim de televizyon izleyicileri ile buluşmak için gün sayıyor.

“Bizim gibi kadın programlarının amacı, en doğru ve pratik olanı izleyiciye aktarmak olmalı” diyen Kumbasar, kendi tarifleri de dahil olmak üzere, sağlıklı, lezzetli ve herkesin rahatlıkla yapabileceği menüleri ekranı başındakilere ulaştıracak.

Program sadece tarifler ile de sınırlı olmayacak! Sağlık, çocuk bakımı, alışveriş, moda ve trendlere ilişkin, kadınları yakından ilgilendiren pek çok konuya değinilecek.

Başarılı isim, yeni programının heyecanını şu sözlerle dile getirdi: “Bizim programımızın en büyük farkı, bence en başta enerjimiz olacak. Müthiş heyecanlı ve en iyiyi vermeye çalışan bir ekiple çalışıyorum. Bence bizim gibi kadın programlarının amacı, en doğru ve pratik olanı izleyiciye aktarmak olmalı. Nergis Zamanı‘nda seyircilerimizi gündelik hayatın tek düzeliğinden uzaklaştırarak ,hem gülümsetip hem düşündürmek istiyoruz. Ayrıca yemek ve sağlık konularında, ben özel olarak kendim de ilgili biri olduğum için daha aktif olacağımı düşünüyorum ekranda.Aynen, dediğim gibi mutfak benim özel ilgi alanım. Güzel ve pratik tariflerim var. Aynı zamanda ekonomik ve lezzetli tarifler vermeyi amaçlıyorum.”

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı