Nihat Doğan, Söylemezsem Olmaz’dan kovuldu

Nihat Doğan, Söylemezsem Olmaz'dan kovuldu

Ortaya çıkan skandal haber sonrasında Nihat Doğan’ın sabah programa çıkmaması, ilişiğinin kesilmesi gibi bir beklenti bulunan sosyal medyada, Doğan yayında görülünce adeta mesaj ve eleştiri bombardımanı yaşandı.

Felaket tellalı lakabı alan Onur Akay’ın iddiasına göre, Beyaz Tv yönetimi Nihat Doğan’ın görevine son vererek, program ile ilişiğini kesti. Akay, Nihat Doğan’ın kovulduğunu, “Ve Beyaz TV, Nihat Doğan’ın “Söylemezsem Olmaz” programındaki yorumculuğuna son verdi…” sözleri ile dile getirdi.

Nihat Doğan bugün programında yaptığı ilginç bir açıklama ile kendisini Türkiye’nin savunma hattı, simgesi gibi göstermiş, sanki gelen suçlamalar hükümet ve devlet karşıtı organizasyonlardan geliyormuş gibi, beni yıkmaya, yok etmeye çalışıyorlar demişti. Halbuki şikayet eden bir garip aile, şikayet edilen reşit olmayan kızları evine davet eden kendisiydi.

NİHAT DOĞAN ANADOLU’NUN MİSYONUDUR

Beyaz Tv’de bu sabah ki yayında iddialar ile ilgili şöyle konuşmuştu, “Özellikle Türkiye’nin bölünmesi noktasında hem içeriden hem dışarıdan verilen yoğun saldırı devam ederken ve gün geçtikçe artarken, bizimde çok önemli direniş hatlarından olduğumuzu herkes çok iyi biliyor. Gerek 15 Temmuz’da, 17-25’de demokrasinin yanında durduğumuz, milleti de tetiklediğimiz için, mazlumların fakirin fukaranın çoluğun çocuğun yanında durduğumuz için Nihat Doğan çok önemli bir simgedir. Nihat Doğan’a yıllarca saldırılmasının en büyük nedeni de budur. Nihat Doğan’ı yok edersek diğer direniş hatlarını yok etmek kolaydır.

Ben bir gariban kulum, kendime faydam yok ama Nihat Doğan bir misyondur, Anadolu’nun misyonudur. Nihat Doğan bu toplumun değerlerinin simgesidir. Ulan ben burada yayın yapıyorum, dün akşam biz Bircan ile beraberdik, dostlarımız ile yemeğimizi yiyip, çayımızı içtik. Ben şuanda yayındayım, sosyal medyada yazmışlar, Nihat Doğan serbest bırakıldı.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*