Ozan Güven, bu seferde Karakomik filmler için başka birine büründü

Ozan Güven, bu seferde Karakomik filmler için başka birine büründü

Her oyuncu her rolü layıkıyla yerine getiremez, bazıları ise her rolün altından kalkar. Başarılı oyuncu Ozan Güven’de “her rolün adamı” ünvanını alabilecek az sayıda ki oyuncular arasında yer alıyor.

Dizi veya film fark etmeksizin rol aldığı her yapımda rolünün gereğini yerine getiren, altından başarılı ile kalkan ve oyunculuğu ile takdir toplayan Ozan Güven, ilginçtir her rolünde başka bir adam oluyor.

Birbirine yakın rollerine pek denk gelmediğimiz, her rolünün imajı için kendini de yenileyen Ozan Güven, bu seferde Karakomik filmler için yeni bir imaja büründü. Sosyal medya hesabından o halini paylaşan Ozan Güven, esprisini yapmayı da ihmal etmeyerek “bayrama hazırlık notu düştü.

ozan güven karakomik filmler

Ozan Güven’in bambaşka biri olduğu hali tabi ki sadece Karakomik Filmler değil. Nostalji olsun diye yer aldığı eski projelerinde hayat verdiği karakterlere nasıl büründüğünü hatırlatalım dedik:

ozan güven annemin yarası
Annemin Yarası
ozan güven annemin yarası
Annemin Yarası

Bu iki fotoğrafı da aynı filmden kareler. Filmde geçmişe yönelik sahnelerde genç halini oynayacağı için saçlarını ve sakalını kazıtmıştı. Ve haberin resminde de gördüğünüz gibi Fi’de ki çapkın akademisyen.

ozan güven muhteşem yüzyıl
Muhteşem Yüzyıl

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*