Rasim Ozan Kütahyalı, ekranlara dönmek için kamuoyu yokluyor!

Rasim Ozan Kütahyalı, ekranlara dönmek için kamuoyu yokluyor!

Açıklamaları ile olay olan programın, olay sunucularından Rasim Ozan Kütahyalı, programdan kovulmasına neden olan ‘Kustarmalı Boşnak saksosu’ ifadesi ile uzun süre eleştirildi.

Sadece Beyaz Tv’den değil, Sabah gazetesinden de kovulan Kütahyalı, o dönem Boşnakları ve toplumun önemli bir kesiminin tepkisini çekmeyi başardı. Pek çok insan için hala dün gibi hatırladığı skandal gaf sonrası ekranlara dönme hayali kuran isim bir video yayınladı.

Nabız yokluyor

Videosunda, mesajlarınızı alıyorum, bende sizi özledim, inşallah gibi ifadeler ile tekrar ekranlarda yer alabileceği ya da en azından bunu istediğini belli eden ifadelerine tepki gecikmedi.

Video’yu fark eden Boşnak sosyal medya kullanıcısı, ilgili videoyu paylaşarak Cumhurbaşkanına hitaben birde not paylaştı. O notunda; “Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Bey, Boşnaklara hakaret eden Rasim Ozan Kütahyalı sevenlerine video yapmış, ekranlara dönebileceğini söylemiş. Biz Boşnak camiası bu şahsiyeti ekranlarda görmek istemiyoruz! Hiç bir şekilde ekranlara dönmesin.” yazdı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*