Savaşçı 60. Bölüm Ne Zaman Başlayacak?

Savaşçı

FOX TV ekranlarının fenomen dizisi Savaşçı’nın 60. yeni bölüm fragmanı sonunda geldi. Yılbaşı tatili nedeni ile dizilerin 3 haftalık araya girmesi sonrasında Savaşçı’nın 60. yeni bölümünün de ne zaman yayınlanacağı belli oldu.

Her Pazar akşamında FOX TV ekranlarında izlenme rekorları kıran Savaşçı dizisinde 60. bölüm fragmanı nihayet geldi. Savaşçı dizisi 20 Ocak akşamında yayınlanmaması sonrasında 60. bölüm ile ilgili gelen jet haber hayranları sevindirdi.

Savaşçı 60. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Savaşçı dizisinin 60. yeni bölümünün gelecek hafta 27 Ocak Pazar gününde FOX TV ekranlarında yayınlanması gelen fragmanın ardından kesinlik kazandı.

Savaşçı

Savaşçı Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Türk Dünyası askerleri her türlü zorluğu göze alarak çarpışmaya devam etmektedir. Kılıç Tim’ine ulaşmak adına telsizden seslenir ancak bir cevap alamaz. Kılıç Tim’i de boş durmayarak aynı şekilde telsizi kullanmaktadır. Çatışma şiddetlenerek devam ederken bu esnada vurulan ve uçurumun kenarında olan Kağan Yüzbaşı için İlyas seferber olmuştur. İlyas’tan elini bırakmasını isteyen Kağan Yüzbaşı’ya rağmen onun sözünü dinlemez.

Kağan Yüzbaşı’nın annesini sıkıntı basmıştır. Oğlunun resmini eline alarak bu esnada içeriye giren yeğenine neler olduğunu sorar. İçindeki sıkıntıyı ona anlatır. Kopuz Albay aldığı haber sonrasında Türk Dünyası askerleri ile Kılıç Tim’i arasındaki bağlantının koptuğunu öğrenir. İletişim kesikliğine inanmayan Kopuz Albay, Türk Dünyası askerleri ile Kılıç Tim’inin eğitim faaliyetlerinde olduğunu bilmektedir. Ancak durum çok ciddidir ve haber derhal karargaha iletilir.

Çıkan çatışma esnasında Türk Dünyası askerlerinden biri şehit olmuştur. Galip, şehit olan askerin yanına giderek Bayram Astsubay’a intikam yemini eder. Türk Dünyası askerlerinin sonu artık yakındır. Düşman tarafından köşeye sıkıştıkları son anda Kılıç Tim’i yardıma koşarak teröristleri öldürür.

Savaşçı

Son Anda Teröristlere Müdahale

Galip de intikam için teröristlerin peşindedir. Birini öldürdüğünü sanan Galip yanılır. Tam arkasında olan teröristi ise Eyüp vurarak öldürür. Kılıç Timi ve Türk Dünyası askerlerinden Kopuz Albay haber almıştır. Karon’un yanına giden Kopuz Albay, yakasına yapışarak ondan hesap sorar. Bu iş ile bir alakasının olup olmadığını cevaplamasını ister.

Kılıç Tim’i son anda Türk Dünyası askerlerini kurtararak, tüm teröristleri bölgeden temizleyerek görevlerini başarılı bir şekilde yerine getirmenin mutluluğunu yaşar. Kaçan terörsitlerden birini ele geçiren Galip, verdikleri şehidin acısı ile ona üst üste şuursuzca yumruklar atmaya başlar. Eyüp ise yanına gelerek onu sakinleştirmeye ve engel olmaya çalışır. Galip’in hemen ardından teröriste Eyüp de bir yumruk atar.

Tansiyonun her bölümde giderek yükseldiği ve başrollerinde Berk Oktay, Murat Serezli, Sarp Levendoğlu, Müjde Uzman, Burç Kümbetlioğlu, Gaye Turgut Evin, Bahadır Vatanoğlu ve Uğur Biçer’in oynadığı sevilen dizi Savaşçı, 69. yeni bölümü ile 27 Ocak Pazar akşamında FOX TV’de. Heyecan dolu bölümleriyle izleyicisi ile gelecek hafta buluşacak olan Savaşçı dizisinin yeni bölüm fragmanını da FOX TV resmi internet sitesi üzerinde bulabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*