Show Tv’nin yeni dizisi Keşke Hiç Büyümeseydim dizisinden ilk fotoğraflar

Show Tv'nin yeni dizisi Keşke Hiç Büyümeseydim dizisinden ilk fotoğraflar

Babalarının ölümünün ardından yere, çocukluk mahallelerine aradan geçen yılların ardından dönen kardeşlerin hikayesini izleyeceğimiz dizinin yapımını MinT prodüksiyon üstleniyor.

Mustafa Uğur Yağcıoğlu dümeninde oturduğu dizinin oyuncu kadrosunda, Ege Aydan, Burcu Kara, Açelya Akkoyun, Murat Kılıç, Deniz Celiloğlu, İrfan Kangı, Yeliz Kuvancı, Demet Gül, Arda Esen, Melisa Doğu, Gülin İyigün, Sadri Alışık, Özge Akdeniz, Erkan Baylav, Rabia Toprak, Caner Nalbantoğlu, Yılmaz Gökgöz, Eda Akalın, Eray Yasin Işık, Ersin Arıcı, Seymen Aydın, Zeynep Anacan, Sebahat Adalar ve Kevork Türker gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor.

“Yine bir ekmeği bölüşseydik, keşke hiç büyümeseydik” fikri ile kurgulanan dizinin oyuncuları da dizi hakkında şunları söyledi:

Ege Aydan: Heyecanlarımız sımsıcak. Özenli çalışmamız senelere yayıldı.

Burcu Kara: Çok sıcak bir hikaye için sete çıktık. Bir heyecan, bir coşku ile birinci bölümü bitirdik bile. Hem de gözyaşlarıyla

Açelya Akkoyun: Çocukluğumuzdan bugüne kadar yaşadığımız her şey; sevgi, saygı, hoşgörü, anılar, küçük ama büyük mutluluklar… ‘Keşke hiç büyümeseydik’ dediğimiz günlere çoluk çocuk, büyük hep beraber dönüyoruz.

Dizinin yayın tarihi ise henüz belli olmadı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*