Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Şirin Payzın’ın yeni adresi T24 oldu

Televizyon

Şirin Payzın’ın yeni adresi T24 oldu

Şirin Payzın’ın, CNN Türk’ün Demirören Medya’ya geçmesi sonrasında gerçekleşen kadro değişimi kapsamında işine son verilmişti.

Şirin Payzın'ın yeni adresi T24 oldu

Doğan Medya Grubu elinde ki kanal ve gazetelerin Demirören Medya’ya satılması sonrasında pek çok isim gibi Şirin Payzın ile de ilişik kesilmişti. Ünlü televizyon yüzünün yeni adresi T24 oldu.

Ünlü ismin kadrolarına dahil oluşunu, Türkiye’nin en önemli ekran yüzlerinden birinin transferi olarak duyuran T24 şu ifadeleri kullandı:

“Türkiye’nin en kıdemli ekran yüzleri arasında yer alan ve yaptığı haber/tartışma programlarıyla bilinen Şirin Payzın da T24’e katıldı.

Doğan Medya Grubu’nun mart ayında Demirören grubuna satılmasının ardından yayınlarına kısa süre devam eden Payzın, eylül ayında CNN Türk ile yollarını ayırdı.

şirin payzın t24

T24’ün davetini kabul eden Payzın, “Ne Oluyor?” programını kısa video formatında T24’te sürdürecek. Şirin Payzın T24 için ayrıca, güncel gelişmeler parelelinde her görüşe açık olan söyleşiler yapacak.”

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı