Söz muhteşem döndü, Yavuz Karasu Agah’ın izinde devam edecek

Söz muhteşem döndü, Yavuz Karasu Agah'ın izinde devam edecek

Sezon finali öncesinde de total grubunun haftalardır lideri olmayı başaran Söz, muhtemelen bugüne de damgasını vurup, bıraktığı yerden, liderlik koltuğundan geri dönmüştür, bunu da yarın reyting sonuçları açıklandığına hep birlikte görürüz, şuraya yazıyoruz..

Yeni sezon başlamadan önce tanıtıma yapıştırılan Yalnız Kurt ifadesi, bölümünde hashtag’i idi. #Yalnızkurt adı ile yayınlanan bölümde, Yavuz’un yeni kimliği Ömer Günay beklenenden daha çabuk deşifre oldu, ki bunun tanıtımlarda ekip arkadaşları ile sarılmasını göstererek sinyallerini vermişlerdi.

Dizi’nin 4 yeni oyuncusu da 51. bölümde ekrana çıktı. Yalnızca Ece Çeşmioğlu’nun hayat verdiği Melisa karakteri pasifize edilmişti ve yalnızca 1-2 dakika görünüp kayboldu ama göründüğü sahneden de anlaşıldı ki nam-ı diğer Keşanlı yani Mücahit ile aralarında bir aşk başlatılacak.

Yeni savcımız, Deniz Baysal’ın hayat verdiği Derya, beklendiği gibi rolüne yakıştı, ekrana da oturdu. Derya’ya düşen rolde, teröre kardeşini kurban vermek ve Dragan’ı yakalamak için daha da hırslandırmak oldu.

Sarp Akkaya, şahsen oyunculuğuna hastayım! Ezel ve Suskunlar’da ki oyunculuk performansı hala akıllarda kalan nadir rollerden biri. Ustalığın konuşturdu. Çolak ve Derman’a göre daha elit bir terörist olarak ekrana geldi. Senaristler düşman kalitesini belli ki yükseltmişler. 3-5 teröristi yöneten, para ile yanlarında adam tutan bir adam değil kıyım yapan, zerre vicdanı ve insanlığı olmayan bir karakter ortaya koydular. Mükemmeldi! O meşhur kasaplığını ilk bölümde göremedik ama ilerleyen bölümlerde mutlaka buna uygun sahneler izleyiciye sunulacaktır.

Atsız Karaduman.. Kadroya katıldığı ilk anda sitemizde yazmıştık. Yalnız Kurt Yavuz Karasu’nun yeni akıl hocası, istihbarattaki yoldaşı olacağını tahmin ediyoruz demiştik, yanılmadık. Usta oyuncu renk kattı.

51.bölüm bitti akıllarda ise 2 soru kaldı. Yavuz tam olarak nasıl bir iş yapacak? Agah’ın görevini devraldı ama bu görevden kendisinin ve Atsız Karaduman’ın hayat verdiği karakter haricinde hiç kimsenin haberi olmayacak notu düşüldü. Halbuki babası Genelkurmay ve İstihbarat’ın müşterek operasyonu için dış güçlerin içine sızdırılan bir ajandı. Desteği de, bağlantısı da çoktu. Yavuz iki kişi ile bu işi nasıl sürdürecek, ona tam olarak nasıl bir sorumluluk yüklenecek bu bilgi biraz havada kaldı. İlerleyen bölümlerde açacaklar diyelim.

2. soru ise Devlet’in üst düzey yetkililerin yer aldığı toplantıda Yavuz Karasu’ya timin başına geçilmesi teklif edildi, Yavuz ise reddetti. Özel Kuvvetler komutanı yapacak bir şey yok, yeni bir tim lideri buluruz dedi. Mevcut ekipten biri mi tim’e liderlik edecek, yoksa tim’e liderlik edecek yeni bir oyuncu mu dahil edilecek?

Sanırım izleyip göreceğiz, ama muhteşem bir bölümdü, beklendiği gibi döndü. Harika bir seyir zevki verdi, TIMS&B Söz işinde tebriği hak ediyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*