Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Taçsız Kraliçe Bülent Ersoy, tahtına oturdu

Kültür Sanat

Taçsız Kraliçe Bülent Ersoy, tahtına oturdu

Türk sanat müziğinin yaşayan efsanelerinden, diva lakaplı Bülent Ersoy, geçtiğimiz akşam Bodrum Antik Tiyatro’da sahne aldı. Bu yıl birbirinden ünlü isimlerin sahne aldığı antik tiyatro’da Bülent Ersoy şarkıları ile mest etti.

Konser verdiği alanlara genelde koltuğunu da götüren, ve şarkılarının bir bölümünü o koltuğu üzerinde oturarak okumayı tercih eden diva, bu sefer antik tiyatro alanına ihtişamlı tahtını getirdi.

Şarkılarının bir çoğunu tahtında oturarak seslendiren Bülent Ersoy, her zaman olduğu gibi bu konserinde de kendisini dinleyenlere müzik ziyafeti yaşattı. Şarkı aralarında konuklarla sohbet etmeyi de ihmal etmeyen Ersoy, hınca hınç doldurulan alanda 3 bin kişiye hitap etti.

Yaz konserleri kapsamında Bodrum antik tiyatroda sahne alan ünlü sanatçı Bülent Ersoy sevilen şarkılarını hayranlarıyla paylaştı. Yaklaşık 3 bin kişinin katıldığı konserde izdiham oluştu. Konsere getirilen tahtta oturan Ersoy sevenlerine takılmadan durmadı. Şarkı aralarında hayranları ile sık sık sohbet eden Ersoy, birçok şarkısını oturarak söyledi. Türk sanat müziği eserleri ve kendi şarkılarına yer veren ünlü sanatçı yaklaşık 2 saat sahnede kaldı. Hareketli parçalara da yer veren Ersoy zaman zaman hayranlarının yanına giderek şarkılarını seslendirdi.

bülent ersoy taht

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı