Taçsız Kraliçe Bülent Ersoy, tahtına oturdu

Taçsız Kraliçe Bülent Ersoy, tahtına oturdu

Konser verdiği alanlara genelde koltuğunu da götüren, ve şarkılarının bir bölümünü o koltuğu üzerinde oturarak okumayı tercih eden diva, bu sefer antik tiyatro alanına ihtişamlı tahtını getirdi.

Şarkılarının bir çoğunu tahtında oturarak seslendiren Bülent Ersoy, her zaman olduğu gibi bu konserinde de kendisini dinleyenlere müzik ziyafeti yaşattı. Şarkı aralarında konuklarla sohbet etmeyi de ihmal etmeyen Ersoy, hınca hınç doldurulan alanda 3 bin kişiye hitap etti.

Yaz konserleri kapsamında Bodrum antik tiyatroda sahne alan ünlü sanatçı Bülent Ersoy sevilen şarkılarını hayranlarıyla paylaştı. Yaklaşık 3 bin kişinin katıldığı konserde izdiham oluştu. Konsere getirilen tahtta oturan Ersoy sevenlerine takılmadan durmadı. Şarkı aralarında hayranları ile sık sık sohbet eden Ersoy, birçok şarkısını oturarak söyledi. Türk sanat müziği eserleri ve kendi şarkılarına yer veren ünlü sanatçı yaklaşık 2 saat sahnede kaldı. Hareketli parçalara da yer veren Ersoy zaman zaman hayranlarının yanına giderek şarkılarını seslendirdi.

bülent ersoy taht

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*