Talat Bulut Ece Erken’e tazminat davası açtı

Talat Bulut Ece Erken'e tazminat davası açtı

Geçtiğimiz günlerde Özge Ş.’nin babası hakkında da taciz davası açtığı ancak sonra iftira attığını itiraf ettiği mahkeme kayıtları eline ulaşan Talat Bulut, bu bilgileri sosyal medya hesabındn takipçilerine ulaştırmıştı.

Aynı zamanda bunu anlattığı birde video çeken Talat Bulut’un bu görüntülerini ekrana taşıyan Bircan Bali ve Ece Erken, usta oyuncu hakkında oldukça sert sözler kullanarak, Bulut’un pantolonumu giydirdi ifadesi üzerinden ‘ne demek pantolon giydirmek’ diye yüklendikçe yüklendiler.

Tazminat Davası

Ece Erken bu nedenle olduğu tahmin edilen davanın açıldığını ise program esnasında telefonunu kontrol ederken öğrenip, canlı yayında durdu. Ünlü sunucu bu gelişmeyi, “100 bin liralık tazminat davası açmış” diye duyurdu.

Güzel sunucu bu gelişmenin ardından, “Keşke Talat Bulut bize açacağınıza, sizi iffetsizlikle suçlayan …. set çalışanı ve ekip arkadaşlarınıza da açsaydınız. Sizin hakkınızda olumsuz düşünen Şevval Sam’la Eda Ece ile hala çalışmaya devam etmeseydiniz, bize açacağınıza.. Bekliyoruz gelin” diye konuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*