The Walking Dead’in yıldızı Andrew Lincoln, ayrılık sebebini açıkladı

The Walking Dead'in yıldızı Andrew Lincoln, ayrılık sebebini açıkladı

Dizinin ana karakteri olan Lincoln, çocukları ve ailesine daha fazla vakit ayırabilmek için ayrılık kararı aldığını belirtirken, eşine 2 yıldan fazla sürmeyecek demesine rağmen 9 yıl boyunca dizinin bir parçası oldu.

Geç kalmış bir sözü tutma zamanının geldiğini düşünen ünlü oyuncu, onsuz dizinin ne olacağına ise, dizi bir karakterden daha büyüktür, hem böylelikle diğer karakterlerde daha fazla öne çıkma fırsatı yakalayacaktır dedi.

Diziden nasıl ayrılacağına ilişkin de sürprizi bozmak istemeyen Lincoln, “Yazarımız birkaç ayrı seçenekten bahsetti ve sonunda en güzel sonu yazdı” diye konuştu. Nasıl öleceği ile ilgili olmasa da dizi ile ilgili ipucu da veren oyuncu, 9. sezonun son 2 bölümünün şimdiye kadar ki en iyi bölümler olacağını da açıkladı.

Bu bölümleri de, ” Daha filozofik ve ilginç, çok derin ve ince ayrıntılarla dolu bir alana giriyoruz.” sözleri ile tanımladı.

Diziyi özleyip özlemeyeceği ile ilgili soruya ise, “İşe giderken her sabah güneşin doğuşunu görmeyi özleyeceğim ama sabah 04.30’da uyanmayı özlemeyeceğim.” diyerek cevap verdi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*