Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Uğur Dündar’dan ayrılık sinyali

Televizyon

Uğur Dündar’dan ayrılık sinyali

Halk Tv’de İsmail Dükel ile yolların ayrılması sonrasında devam eden kriz, Uğur Dündar’ı da Halk Tv’den ayrılma noktasına getirdi. Duayen gazeteci, sunucu Uğur Dündar, sosyal medyadan yaptığı açıklama ile ayrılık sinyallerini verdi.

Halk Tv’de bomba etkisi yaratan, kanalın takip edilmesinin önemli nedenlerinden biri olan İsmail Dükel ile kanalın yollarını ayırmayı tercih etmesi, Uğur Dündar’ın kanala veda etmesini gündeme getirdi.

Deniz Baykal’a yakınlığı ile bilinen, Cumhuriyet Halk Partisinde ki Kemal Kılıçdaroğlu ve Muharrem İnce arasında yaşanan genel başkanlık krizinde de, daha çok Muharrem İnce’den yana taraf alan Halk Tv’de sular durulmuyor.

Genel başkanlık krizi sonrasında kanala da sirayet eden farklı düşünceler, Halk Tv’i karıştırdı. Kanal içerisinde yönetimsel ve politik farklılıkların gün yüzüne çıkmaya başlaması sonrasında başlayan kriz, duayen isim Uğur Dündar’ı da kanaldan veda etme noktasına getirdi.

Usta gazeteci sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile de ayrılmayı düşündüğünü açıkça belirtti. Dündar o açıklamasında şu sözleri kullandı:

“Yaklaşık 5 yıldır özveriyle program yaptığım @halktvcomtr ‘nin iç işlerine en ufak bir müdahalem olmadı. Aksini kimse iddia edemez. Şu gitsin, bu gelsin gibi talepler aklımın ucundan geçmez. Tv’nin bağımsızlığı için kabul ettiğim Yayın Konseyi görevimi de bırakmayı düşünüyorum”

uğur dündar açıklama

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı