Vatanım Sensin, sektöre 2 yıldız kazandırdı

Vatanım Sensin, sektöre 2 yıldız kazandırdı

İki usta oyuncunun, başarılı oyunculukları ile ekrana gelen dizi de kızlarını oynayan Miray Daner ve Pınar Deniz’i cilalayan Vatanım Sensin, iki yeni başrol oyuncusu yarattı.

Bu sık rastlanılan bir durum değildir. Miray Daner, Bir Litre Gözyaşı dizisinde başrol karakter olarak geçtiğimiz Pazar yayınlanan dizisi ile ekranlara geri dönerken, Pınar Deniz’de şöhreti kovalayan bir karakter ile Bir Deli Rüzgar’da sezona başrol olarak başladı.

Miray Daner’in Vatanım Sensin’de partneri oynadığı Boran Kuzum (Leon) ile geçtiğimiz Şubat ayında ABD’nin reality şov ve magazin kanalı E! Entertainment Television’ın düzenlediği “En İyi TV Çifti” anketi’nde en iyi dizi çifti seçilmişlerdi. Bu anlamda zaten ününü bir nevi Dünya’ya yaymayı da başarmışlardı.

Bir Deli Rüzgar, Bir Litre Gözyaşı’na göre daha önce yayın hayatına girdi ve izlenme oranlarında pek başarıyı yakalayamadı. Bir Litre Gözyaşı ise ilk bölümü ile bekleneni veremedi ve senaryo ve oyunculuklar anlamında tam oturabilmiş değildi, ilerleyen bölümlerde toparlayacaktır diye umalım.

Bu vesile ile bir kez daha tekrarlayabiliriz ki Vatanım Sensin, Türk televizyonları için 2 yıldız yarattı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*