Yol Arkadaşım 2’den kahkaha tufanı koparan ilk fragman geldi!

Yol Arkadaşım 2'den kahkaha tufanı koparan ilk fragman geldi!

Filmin devam halkası niteliğinde beyazperde’de sinemaseverler ile buluşacak olan ve dört gözle beklenen Yol Arkadaşım 2 için ilk fragman görücüye çıktı, daha fragmanla birlikte kahkaha tufanı koptu.

Fragman yayınlandı

Onur ve Şeref rolleri yeni filmde bir kez daha izleyiciye kahkaha dolu anlar yaşatmaya hazırlanırken serinin 2. filminde bu kez Ezgi Eyüboğlu eşlik ediyor. Yeni filmde Kadir Polatçı ve Olgun Toker’de oyuncu kadrosunda yer alan isimler olarak göze çarparken, ilk filmde kadroda yer alan Bahar Şahin ve Dilber Ay ikinci filmde de kadroda yer alıyor.

Şeref ve Onur ikilisi, son 1 yılda daha da kenetlenmiştir. İkili son 1 yıl içinde iş arkadaşı olmanın yanı sıra ev arkadaşlığı da yapmaya başlamıştır. Karakterleri birbirine tamamen zıt olan bu iki adamın paylaştığı iki alanda da dertler ve aksilikler bitmez. Şeref’in işi, müzik kariyerine atılmaya çalışan Onur’un menajerliğini yapmaktır. Ancak bu konuda oldukça yeteneksizdir. Sıkıntılara dayanamayan Onur, sevmediği eski işi ilaç laç mümessilliğine geri dönmeye karar verince, Şeref alelacele ona bol sürprizli bir turne ayarlar. İkilinin bu turne yolculuğu da aşk, macera ve aksiliklerle dolu geçecektir…

Eğlenceli bir macera sunan “Yol Arkadaşım 2” 19 Ekim’de seyircilerle buluşacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*