Yolu Sevgiden Geçen Şarkılar projesi seyirciyle buluştu

Yolu Sevgiden Geçen Şarkılar projesi seyirciyle buluştu

Usta şarkıcı Kayahan’ın şarkıları geçtiğimiz akşam Cemal Reşit Rey’de seyirciyle buluştu. Kısa süre önce 6. kez evlenen Hakan Aysev ve İpek Açar’ın unutulmaz bir performans sergilediği konser büyük beğeni topladı.

Alper Kömürcü’nün direktörlüğünde senfoni orkestrası eşliğinde gerçekleşen performans 2 saate yakın sürerken, biletleri 2 hafta öncesinden tükenen konsere olan ilgi de bir hayli yoğundu.

İpek Açar büyük beğeni toplayan konser ile ilgili olarak, “Çok değerli dostum Hakan Aysev’le birlikte unutulmaz Kayahan şarkılarını seslendireceğiz, elimizden geldiği kadar, bıraktıklarına ses ve nefes olmaya gayret edeceğiz. Biletlerimizin 10 gün önceden tükenmesine çok sevindik, bu bizi çok mutlu etti, konserimizin devamı gelecek.

SADECE KAYAHAN ŞARKILARI

Seyirciden geldi. Her sene ben İyi ki Doğdun Kayahan Konserleri organize ediyorum, her konserden sonra çok istek geliyordu, biz bu şarkıları dinlemek istiyoruz diye. Herkes Kayahan şarkısı söylüyor konserinde, Kayahan şarkısı söylemeyen sanatçı dostumuz yok gibi, ama bu sadece Kayahan şarkılarının olduğu bir proje… O yüzden bunu gerçekleştirdik” dedi.

Sahnedeki bir diğer usta isim Hakan Aysev’de, “Kayahan şarkıları benim için de çok çok önemli şarkılar. Onunla birlikte çalışma fırsatı yakaladığım bir dönem var, o dönemde onun sıcak kişiliğini yaşama şansına eriştim. Ama sevgili İpek’le de müzik olarak ve insan olarak çok iyi anlaşıyoruz, uzun zamandır istediğimiz bir projeydi, harika da bir maestromuz var Alper Kömürcü; büyük senfoni orkestrası ile çok emek verilen bir proje oldu. Projemiz devam edecek, sırada Türkiye turnemiz var dedi.” diye konuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*