Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Youtuber Emre Özkan ve kız arkadaşı yangında hayatını kaybetti

Magazin

Youtuber Emre Özkan ve kız arkadaşı yangında hayatını kaybetti

Youtube’da yüzbinlerce takipçisi olan ve parodi videoları ile ünlenen youtuber Emre Özkan hayatını verdi.

Youtuber Emre Özkan ve kız arkadaşı yangında hayatını kaybetti

Youtube’da milyonlarca izlenme alan, 300 binin üzerinde takipçisi bulunan Emre Özkan ve kız arkadaşı Nahide Cansu Kovancı, kaldıkları stüdyoda çıkan yangında hayatını kaybetti.

Ünlü youtuber, kiraladığı stüdyo’da sevgilisi Nahide Cansu Kovancı ile birlikte kalırken, elektrik kontağından sabah 06.00 sıralarında çıkan yangın’da, yangın itfaiye tarafından söndürülürken, iki ismin ise cansız bedenleri ile karşılaşıldı.

Yangını söndüren itfaiye ekipleri daireye girdiğinde Özkan ve Kovancı’nın cesetleri ile karşılaşırken, iki ismin cesetleri incelenmek üzere Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

İstanbul Arel Üniversite’nde Radvo, TV ve Sineme Bölümü okuyan Emre Özkan, Oğuzhan Koç’un Bulutlara Esir Olduk, Derya Uluğ’un Canavar, Çağatay Akman’ın Gece Gölgenin Rahatına Bak şarkılarına çektiği parodi videoları ile adından söz ettirmişti.

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı