Acun Ilıcalı Tarafından Şöhret Olan İsimler!

Yaptığı çeşitli programlarla tanınan Acun Ilıcalı sayesinde şöhreti yakalayan birçok isim bulunuyor. Birçok isim Ilıcalı tarafından düzenlenen çeşitli yarışma programları sayesinde ünlü oldu. İşte o isimler arasında yer alanlar…

Furkan Dede

“Var mısın Yok musun?” programıyla ekranlarda ünlü olan Furkan Dede, bu programdan sonra yine Ilıcalı tarafından düzenlenen Survivor yarışmasına katıldı. Burada da kendisine bir hayran kitlesi oluşturdu. Geçtiğimiz yıl TV8 ekranlarında program sunuculuğuna başladı.

İrem Derici

Acun Ilıcalı’nın “O Ses Türkiye” yarışmasıyla ünlenen İrem Derici, Türkiye’de en çok dinlenen şarkıcılardan biri oldu. Yarışmada birinci olan Derici, oluşturulan albüm sonrasında bir anda ünlenen şarkıcılar arasına girdi.

Erdi Ünver

Survivor yarışma programıyla ünlenen Erdi Ünver, yarışma sonrasında iki farklı sinema filminde oynadı. “Organik Aşk” filminde Gizem Karaca’nın abisini, “Karımı Gördünüz mü?” filminde ise farklı bir rolde yer aldı. Yarışma bittikten sonra oyunculuk eğitimi alan Ünver, halen daha sinema filmlerinde rol almaya devam ediyor.

Nursel Ergin

TRT1 ekranlarında Can Kırıkları dizisindeki Suna karakterini canlandıran Nursel Engin ilk olarak “Var mısın Yok musun?” yarışma programıyla tanınmıştı. Bu programdan sonra “Nursel’le Evin Tadı” adlı yemek programı sunmuştu.

Nur Tuğba

Yine Acun Ilıcalı tarafından oluşturulan “Var mısın Yok musun?” yarışma programıyla keşfedilen ünlülerden birisi de Nur Tuğba’dır. Yarışmadan sonra Gülgün Feyman’dan sunuculuk dersialan Tuğba, SKY Türk ve NTV kanallarında sunuculuk yapmıştır. NTV kanalındaki sunuculuk hayatı, yayın arasında yapmış olduğu bir gaf nedeniyle sonlandırılmıştı. Buradan TV8 kanalına geçen Tuğba, Survivor Panaroma programını sunmaya başladı.

Hakan ve Gizem Hatipoğlu

“Var mısın Yok musun?” programı ile tanınan Hakan Hatipoğlu, Survivor programında büyük bir üne kavuşmuştu. Buradan da TV8 kanalına sunucu olarak geçen Hatipoğlu, Var mısın Yok musun yarışmasında Gizem Hatipoğlu ile tanıştı. Buradan birlikte Survivor’a katılan genç çift, program sonrasında evlenerek dünya evine girdi. Gizem Hatipoğlu giyim markalarına modellik yapmaya ve sunuculuk ile uğraşmaya devam ediyor.

Anıl Tetik

Survivor yarışmacıları arasında yer alan Anıl Tetik, yarışma sonrasında “Hayat Bazen Tatlıdır” dizisinde rol aldı. Bu dizide Tetik, liseli bir genci canlandırdı.

Hanzade Durmuş

Var mısın Yok musun yarışma programıyla adını duyuran isimler arasında yer aldı. Bu yarışmadan önce “Yok Böyle Dans” programınca sunuculuk yapmıştı. Durmuş asıl popülerliğini Survivor programıyla elde etti.

Turabi Çamkıran

Survivor programından önce çeşitli dans yarışmalarına katılan Çamkıran, asıl popülerliğini Survivor yarışmasında iki kere birinci olarak elde etmiştir. Buradaki birinciliklerinden sonra oyunculuk eğitimi almıştır. ATV kanalında yer alan Kertenkele dizisinde rol alan Çamkıran, TV ve sinema projelerinde rol almaya devam etmektedir.

Sefa Doğanay

Katılmış olduğu Acun Ilıcalı programlarından biri olan “Yetenek Sizsiniz” ile üne kavuşan Doğanay, stand up şovu ve yapmış olduğu taklitler ile geniş bir hayran kitlesine kavuşan isimler arasında yer aldı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*