Arka Sokaklar’ın Rıza Baba’sı Zafer Ergin’den ‘final’ açıklaması

Arka Sokaklar'ın Rıza Baba'sı Zafer Ergin'den 'final' açıklaması

Halkın özlem içinde olduğu polisi ortaya koyması, sıkmayan senaryosu, her bölüm değişen farklı macerası ile 12 sezondur izleyiciyi ekrana kilitleyen Arka Sokaklar, 13. sezonunda da aynı başarıyı göstermeye devam edeceğini yeni sezonun ilk bölümü ile ortaya koydu.

Efsane dizisinin nam-ı diğer Rıza Baba’sı Zafer Ergin, 13. sezonu başlayan dizisi için iddialı konuşup, bu dizi 27.sezonu bile görür, final yapmamızı bekleyenler boşa beklemesin dedi.

Dizinin başarısını, iyi ekip, iyi senaryo, iyi oyuncular ve oyuncuların özverili gayretine bağlayan Ergin, kendisinin de dizinin bu kadar uzun sürebileceğine inanmadığını söyledi. Filmin yapımcısı Türker İnanoğlu’nun hazır olun, uzun soluklu bir dizi olacak öngörüsüne en az 150 bölüm olacak bilgisini de eklemiş, haklıda çıktı!

Arka Sokaklar, neslin bir parçasını ekranlarda, bir paçasını da sette büyüten bir dizi olarak da biliniyor. Zafer Ergin bunun için, “Biz bile bu dizide büyüdük, olgunlaştık, kimimiz yaşlandı” diye konuştu.

Rıza Baba ölür mü diye soran Posta yazarına, kendisininde bilmediğini ortaya koyan bir cevap veren usta oyuncu, “Sanırım ölmem. Ama bunun yanıtını diziyi izleyerek öğrenmekte fayda var. Belki başka sürprizler olur, kim bilir. Ben de sizin gibiyim. Senaryo önüme gelince öğreniyorum.” ifadelerini kullandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*