Aşkım Kapışmak’tan yeni Danla Biliç açıklaması

Aşkım Kapışmak'tan yeni Danla Biliç açıklaması

Ailen senin gibi bir evladı olduğu için ne yapsın gibi ağır söylemler nedeni ile harareti yüksek olan ve iki ismi mahkemeye kadar götüren tartışmalar kamuoyuna yansıyınca, taraflardan Aşkım Kapışmak bir takım açıklamalarda bulundu.

Yıldız Tilbe’nin konserini dinlemeye giden Kapışmak, burada basın mensupları ile konuşarak, kavga ile ilgili yöneltilen soruları yanıtladı. Kapışmak, kimsenin ana avrat sövemeyeceğini söyledi.

DANLA BİLİÇ AÇIKLAMASI

Sosyal medya fenomeni Biliç ile videolar üzerinden birbirlerine söyledikleri sözler yüzünden mahkemelik olmalarına ilişkin şu ifadeleri kullandı:

“Bu konuda açıklama yapmak bile üzücü. Kadın algısı temasını kullanarak benim söylediklerimi çarptırdılar. Adli tatilin bitmesini bekliyoruz. Benim kişiliğime bir hakaret saldırısı söz konusu. Kimse sosyal medya üzerinden ana avrat düz gidemez. Bizim hazırladığımız videoyu izlemeden, bize hakaret edildi. Ana haberlere kadar düştü bu olay. Adaletimize güveniyorum. Geleceğin sektörü youtuberlık olabilir ama geleceğin değeri terbiyesizlik olamaz!”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*