Avukat, Arda Turan için tutuklama talebinde bulundu

Avukat, Arda Turan için tutuklama talebinde bulundu

Berkay Şahin’in burnunu kırıp, hastanede silahla bilerek ya da bilmeyerek ateş etmesi ile genel güvenliği tehlikeye atan Arda Turan’ın başı bir hayli belada.

Şarkıcı Berkay’ın avukatı Ayşegül Mermer, Arda Turan ile ilgili şikayetlerinde, Arda Turan’ın, “Genel güvenliği kasten tehlikeye sokmak, silahlı tehdit, ruhsatsız silah taşıma ve bulundurma ve sözlü taciz” suçlarını öne sürerek, futbolcu için tutuklu yargılama talep ettiler.

NELER OLDU?

Arda Turan ve Şahin ailesinin verdikleri ifadelerin birbirinin zıttı olması, her iki tarafında birbirini suçlaması nedeni ile yaşanan olayda hala muallakta kalan noktalar bulunuyor.

Olayın yaşanmasına ilişkin ilk iddiayı ortaya atan Özlem Ada Şahin oldu. Arda Turan’ın koluna girerek, “evli olmasam seni kaçırmazdım” demek sureti ile kendisini taciz ettiğini belirtti. Bunu duyan Berkay Şahin’de Arda Turan’a seninle erkek erkeğe konuşacağız dediğinde, Turan’ın Berkay Şahin’in burnunu kırdığını öne sürdü.

Arda Turan ise, Özlem Şahin’in iddialarını reddederek, ne olduğunu anlamadım. Ensemden tutunca sinirlendi, kafayı gömdüm. Eşim söyleyene kadar bu taciz meselesinden de haberim yoktu dedi.

Gece kulübünde yaşanan tartışma, Berkay Şahin’in tedavi için gittiği hastanede de sürdü. Hastaneyi silahla basan Arda Turan’ın elindeki silah ama bilerek ama bilmeyerek ateş aldı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*