Babası Sıla’yı evleniyor sandı

Babası Sıla'yı evleniyor sandı

Sıla’nın bu ifadesi başlıklara Sıla’nın düğün heyecanı diye yansıyınca da ortaya çıkan yanlış anlaşılma, ünlü şarkıcı Sıla’nın babasını heyecanlandırdı, kızını evleniyor sandı.

Dün akşam 31 Temmuz’un ardından ikinci kez Ayvalık’da sahne alan güzel şarkıcı muhteşem güzelliği ve harika sesi ile amfiyi tıklım tıklım dolduran müzikseverlere eşsiz bir müzik ziyafeti çekti.

sıla ayvalık konseri

Coşkusu ve şarkıları ile kendisini izleyenleri mest eden Sıla, gelenek haline getirdiği üzere şarkı aralarında kendini dinleyenlerle bir kez daha sohbet etti. O sohbetinde dün çıkan manşetlere de değinen Sıla, ben bile evleniyorum sandım, onlar nasıl manşetler öyle dedi.

Güzel şarkıcı o konuşmasında, “İnternete ve basına yansıyan haberlerden sonra babam apar topar annemi aramış. ‘Haberleri okudun mu? Bizim kız evleniyormuş’ annem tabi rahat… ‘Merak etme, öyle bir şey olsa bizim gazetelerden önce haberimiz olur’ cevabını vermiş babama.” diye konuştu.

Sözlerini sürdüren Sıla, “Bizim beyaz atlı prens ata ters bindi herhalde baksanıza hala tescilli bekarım. Neyse şükürler olsun ki bununla yaşamayı öğrendik” diyerek kendisini dinleyenlere tebessüm ettirdi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*