Bir Deli Rüzgar dizisi bitiyor, final kararı aldı

Bir Deli Rüzgar dizisi bitiyor, final kararı aldı

Büyük beklentiler ile ekrana getirilen, genç yıldız Pınar Deniz’in performansı ile süslenen Bir Deli Rüzgar dizisi için final kararı alındı, Bir Deli Rüzgar ekranlara veda ediyor.

Pınar Deniz, Almila Ada, Berk Cankat ve Hatice Aslan’ın başrollerini paylaştığı, gazino ve günümüz kulüp yaşantısı ile harmanlayarak, şöhret basamaklarını tırmanmaya çalışan insanların ‘şöhret’ hırsını ekranlara taşıyan Bir Deli Rüzgar, reytinglere yenildi.

Görkem Kanbolat Arslan, Erdem Kaynarca ve Mustafa Uğurlu gibi isimlerinde rol aldığı dizi reytinglerde bir türlü bekleneni veremedi. Yayınlanmaya başladığı günden bu yana reytinglerde istenen çıkışı yakalayamayan Bir Deli Rüzgar geçtiğimiz Cumartesi günü de çıkış yakalayamayınca dizi için final kararı alındı.

Zira, aynı gün ekranlara gelen Erkenci Kuş, Kalk Gidelim ve Yeni Gelin gibi dizilerin çok arkasında kalıp, 2.89 reyting alarak kendisine 12. sırada ye buldu. Kanal’da daha fazla zarar yazmasını izlemek istemediği dizinin bitirilmesine karar verdi.

Son olarak 5. bölümü yayınlanan Bir Deli Rüzgar, önümüzdeki Cumartesi günü ekranlara gelecek olan 6. bölümü ile final yaparak son bölümü ile ekranlara gelecek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*