Bir haciz şokuda Ece Erken’e geldi

Bir haciz şokuda Ece Erken'e geldi

Bir süre önce duyurduğumuz, anlaşmazlık yaşadığı mimar Jale Barahya’nın uzlaşmaya yanaşmaması sonrasında hakkında dava açılan Ece Erken’in banka hesabına tedbiren haciz konuldu.

Evini dekore etmek için anlaştığı mimarlık firmasının sahibi Jale Barayha ile mahkemelik olan Ece Erken, eski komşusu olan iç mimar tarafından kandırıldığı ifade ederek, “Anlaştığım paranın üstüne para isteniyor. Kandırıldığımı düşünüyorum” diye konuştu. Ünlü sunucu karşı karşıya olduğu dava ile ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:

Ece Erken’e Geldi

“Şu an bankadaki 300 bin TL civarındaki parama haciz konuldu. Mağdur olan benim.Güvendiğim insanların bu şekilde kötü niyetli çıkması beni çok üzüyor. 200 bin TL’ye yakın ödeme yaptım. Evde oturduktan sonra kapım çalındı. ’60 bin TL daha verirsen anlaşırız’ denildi. Şu an benden istenen para 500 bin TL, ben o paraya ev alırdım.”

Şikayetçi taraf olan Barayha ise, “Dava açtım ve haklı bulundum. İki bilirkişi beni haklı buldu. Davayı ben kazandım. Şu an temyizde” diye konuştu.

Barayha daha öncede Ece Erken’in sosyal medyadan şirketi zedeleyen açıklamalar yapması üzerine, korunma kararı çıkartmıştı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*