Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Bülent Ersoy: Hiç bir zaman birisi bana değsin istemem

Televizyon

Bülent Ersoy: Hiç bir zaman birisi bana değsin istemem

Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz’a telefonla bağlanan Bülent Ersoy, yaptığı açıklama ile olay olurken, bir o kadar da şaşkınlık yarattı.

Bülent Ersoy: Hiç bir zaman birisi bana değsin istemem

Bülent Ersoy, Ece Erken ve Bircan Bali’nin sunumu ile ekranlara gelen Söylemezsem Olmaz’a konuk olarak, taciz iddiası ile başlayan Arda Turan ve Berkay kavgası, kendisinin tacize uğrayıp uğramadığı, ya da birini taciz edip etmediği ile ilgili samimi açıklamalar yaptı.

“Ben hiç bir şey bilmiyorum ama hadiseler Arda’nın agresifleştiğini gösteriyor. Bu konu hakkında yorum yapma ya da eleştirme anlamında değil. Zaten yorum yapılmaya gerek olmayan hareketler bunlar. Arda Turan çok efendi ve çok kaliteli bir çocuktur. Çocuğun üzerine çok gidiliyor.

ŞÖHRET AĞIR YÜK

Şöhret çok ağır bir yük, omuzlarda kambur yaratır onu taşımak zordur. Arda Turan’da bu kadar yükü taşıyamayabilir. Bunlar da genç çocuklar, olur olmaz bir şeyler söylenince yorumlar yapılınca bir şekilde kendilerini kaybediyorlar. Sinir sistemleri laçka oluyor olay bu şekilde zuhur ediyor.”

Sunucuların, Özlem Ada Şahin’in yerinde olsaydınız durumu o an eşinize söyler miydiniz yoksa saklar mıydınız diye sorması üzerine de Diva şu cevabı verdi: “Benim durum değerlendirmesi yapabilmem için orada bulunmam gerekir. Ama ben hadisenin içerisinde olmayarak gazetelerden okuduğum bilgilerle iki erkeği karşılıklı getirmemeyi yeğlerdim. Sonra evinize gidince olayı anlatırım.”

BENİ TACİZ EDENİN KAFAYI YEMESİ LAZIM

Daha önce tacize uğrayıp uğramadığı sorulan Ersoy, “Yok canım hangi kuvvet beni tacize gelir, kendi taciz olur gider. Beni taciz eden kişinin kafayı yemesi lazım.” diye cevap verirken, taciz edip etmediği sorulduğunda ise şaşırtan şu açıklamayı yaptı:

“Bende hiç kimseyi taciz etmedim. Zamanında beraber olduğum insanlar dahi hep mesafeli olmuşumdur.

ÇEK ELİNİ UYUYORUM

Bir gün evliyim yatıyoruz, kocam yan tarafta yatıyor. Ben ayrı yataklarda yatıyorum, hiçbir zaman birisi bana değsin istemem. El teması vıcık vıcık işleri sevmem. Kocam elini getir dedi. Ona ‘aaa çek elini uyuyorum görmüyor musun’ dedim. O da bana ‘ya Bülent onu yapma bunu yapma, ben ne yapacağım Allah aşkına’ dedi.’

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı