Çarpışma, Kıvanç Tatlıtuğ’u uyutmuyor

Çarpışma, Kıvanç Tatlıtuğ'u uyutmuyor

Mavi markası ile adeta özdeşleşen Tatlıtuğ, reklam filmi için dokuzuncu kez kamera karşısına geçti. Jeanlerin vazgeçilmez yol arkadaşına dönüşmesi temalı yeni tanıtım filmi yakında ekranlarda ve dijital mecralarda izleyiciye sunulacak.

Show Tv’de başlayacak olan yeni dizisi Çarpışma ile ilgili de konuşan yakışıklı oyuncu, daha önce üstlenmediği bir rol ile ekranlarda yer almaya hazırlandığı için, yeni rolüne alışma sürecinde zorlandığını ve uykusuz geceler geçirdiğini söyledi.

Çarpışma Başlıyor

Kendisine sorulan bir dizi soruyu da yanıtlayan ünlü oyuncu, uğurlu rakamı olan ‘8’ dedi. Bunu duyan hayranları ise tabi ki hiç şaşırmadı! Ezel dizisine konuk olduğunda da ‘8’ isimli bir karakter ile muhteşem bir performans sergilemişti.

Vazgeçilmezleri olarak, eşini, köpeğini ve mavi markasını gördüğünü söyleyen isim, unutamadığı anılar için de bir süre önce basına yansıyan, Caretta Caretta’ları denize uğurlamasını örnek gösterdi. Yumurtan çıkışı ve onları denize yollayışı sürecinde yaptığı tanıklığın büyüleyici olduğunu söyledi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*