Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Çekimleri bugün başlayan Halka dizi setinden ilk fotoğraf geldi

Dizi Haberleri

Çekimleri bugün başlayan Halka dizi setinden ilk fotoğraf geldi

TRT 1’in güçlü kadrosu ile izleyicisi ile buluşacak olan dizisi Halka’nın ilk set gününden fotoğraf paylaşıldı.

Çekimleri bugün başlayan Halka dizisinden ilk fotoğraf karesi geldi

Dizinin resmi sosyal medya hesapları üzerinden Serkan Çayoğlu ve Kaan Yıldırım’ın yer aldığı fotoğraf karesi, ‘Vira Bismillah’ notu ile takipçiler ile paylaşıldı. Oyuncu kadrosunda yer alan isimlerin çok fazla hayranı olması diziye olan merakı arttırıyor.

Serkan Çayoğlu, Hande Erçel, Kaan Yıldırım ve Hazal Subaşı gibi çok fazla hayranı olan oyuncular ile birlikte ustalığını konuşturacak olan Nazan Kesal ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın da yer aldığı dizi, oyuncu kadrosu açıklanır açıklanmaz kısa sürede sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına girdi.

Hande Erçel dizi de Umut Karadağ’ın hayat verdiği mafya babası İskender’in kızı Müjde’yi oynayacak. Adını, simgesi üç halka olan 40 yıllık bir suç örgütünden alan dizi, Kaan ve Cihangir adlı iki gencin intikam hikayesini etkileyici bir dille ekrana taşıyacak.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı