Cem Yılmaz kendisine açılan dava için açıklama yaptı

Cem Yılmaz kendisine açılan dava için açıklama yaptı

Cem Yılmaz’a sürekli dava açan, bulduğu her fırsat’ta sosyal medyada Cem Yılmaz aleyhine olan konulara katılarak, Yılmaz’ın tabiri ile “onu taciz eden” Prof. Dr. Orhan Kural’ın Cem Yılmaz’a 10 bin TL’lik tazminat davası açmasının ardından ünlü komedyen açıklama yaptı.

Profesörün Cem Yılmaz’a dava açtığına ilişkin haberin resmini paylaşarak isyan bayrağını açan Cem Yılmaz, canından bezdi, buna olan tepkisini de şu sözlerle gösterdi:

Açıklama Geldi

“Sevgili arkadaşlar ben bu işten bıktım usandım.Sürekli bu garip iddialarla hakkımda dava açıyor demeç veriyor ve hiç bir anlamlı bir şey söylemiyor ancak sürekli haber ediliyor. 10 küsür senedir sürekli bir taciz var ne yapacağım bilemiyorum ! Bariz bi tuhaflık artık bu yahu”

Orhan Kural, Cem Yılmaz için tazminat davası açarak, “Kendisine suçlamada bulunmadım. Bunun üzerine hakkımda bir cümle yayınladı. Terapi görmem gerekiyormuş. Kendisi doktor mudur? O gün bugündür ailemle birlikte her türlü iftiraya, saldırıya uğruyorum. Geçen gün metroda saldırıya uğruyordum. Metroda 3 çocuk, ‘Cem Yılmaz ile uğraşan bu’ diyerek tip tip bakıyorlardı. Bende hızlıca metrodan indim arkamdan gelemediler” açıklamasını yapmıştı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*