Çukur 49. Bölüm Fragmanı! Çukur Ne Zaman Başlıyor?

Çukur

Ve Show TV ekranlarının fenomen dizisi Çukur, 49. yeni bölümü ile yeniden izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Yılbaşından önceki son bölümünde Yamaç’ın vurulduğu an Çukur dizisine damga vururken anne ve babasının çığlıkları her yerden yankılanıyor. Çukur dizisinin 49. bölüm fragmanı şimdiden büyük bir ses getirirken ortalık yeniden karışıyor. Şimdi merak edilen tek soru; yeni bölümde Yamaç ölecek mi?

Yaklaşık 3 haftalık bir aranın ardından ekranların fenomen dizisi Çukur yeniden başlıyor. En son 2018 yılının Aralık ayında 48. bölümü yayınlanan Çukur dizisi yarın 21 Ocak Pazartesi akşamında Show TV ekranlarından sevenleri ile buluşuyor. Çukur dizisinde yayınlanan 49. bölüm fragmanlarının ardından takipçiler yeni bölümü büyük bir merakla bekliyor.

Çukur’da Neler Olacak? Yamaç’ı Vuran Kim?

Çukur dizisinin son bölümde Yamaç’ın ormanda vurulması sahnesi akılları karıştırmıştı. Peki Yamaç’ı vuran kimdir? Medet mi yoksa Akın Koçovalı mı? İşte bu sorunun cevabı Çukur’un 49. bölümünde yanıt bulacak.

Çukur

Çukur Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Kızının duygu dolu sözlerinden etkilenen Selim artık kararını vermiştir. Cumali ile Yamaç’ın kaldığı eve giden Selim, kapıyı çalmadan hemen önce süt şişesini kapının hemen önüne koymuştur. Cumali kapıyı açtığında kimseleri göremez ve meraklanır. Yerdeki süt şişesinin farkına varan Cumali artık o anda her şeyin farkına varır. Selim’de tam karşısında durmaktadır. Birbirlerine sarılarak özlem giderirler. Selim’i eve alan Cumali işte tam o anda kardeşine saldırır.

Yamaç da içeriye girmeden önce kardeşlerini görür ve hemen yanlarına gitmek için aceleci davranır. Selim’i son anda Cumali’nin elinden alan Yamaç, ona ne yapmak istediğini sorar. Vartolu’da içeriye girmeye cesaret edemez. Cumali evde Kahraman ile ilgili anılarını anlatarak herkesi hüzünlendirir. Selim’e hesap sorarak, kardeşinin nerede olduğunu söylemesini ister. Yamaç’da Selim’i savunarak kendisini kurtardığını söyler. Cumali ise tüm bu yaşananlara rağmen Selim’in evde kalmasına izin vermez ve onu kovar.

Selim Geri Döner

Selim’in evden çıktığını gören Vartolu ona destek olur .Cumali’nin bir gün onu affedeceğinden emin olan Vartolu, ona moral vermeye çalışır ve daha sonrasında kardeşine sarılır. Vartolu’nun yanına gelen Medet, onu içeri çağırır. Karakuzular tarafında ise Çeto yeni üyelere Ersoy’u Koçovalıların öldürdüğünü söyler.

Çukur

Ancak durum aslında çok farklıdır. Ersoy’un hain olduğunu öğrenen Mahsun ile beraber Çeto, ondan intikam alır. Karakuzular hakkında konuşma gayreti içerisinde olan Ersoy, bir anda Çeto tarafından öldürülür. Ancak Mahsun şüphecidir. Kafasına oluşan soru işaretleri Çeto’nun da akılını başından alır.

Veysel artık Karakuzuların elindedir. Veysel türlü işkencelere rağmen konuşmaz. Mahsun ve Sena kapıda birbirlerine rastlarlar. Sena o anda ona Fikret diyerek seslenir. Mahsun ise bir anda geçmişe döner ve kriz geçirir. Sena ise ona yardımcı olur. Mahsun’da Sena’ya geçmişte yaşadıklarını bir bir anlatır ve göz yaşlarına boğulur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*