Demet Akalın’ın boşanma sebebi ‘kırmızı çizgisi’ oldu

Demet Akalın'ın boşanma sebebi 'kırmızı çizgisi' oldu

Demet Akalın’ın eşi uzun süredir borçları ile gündeme geliyordu. Onca borcuna rağmen eşini bırakmayan, hatta borçlar sonrasında eskisinden daha fazla çalışarak, kocasına yardım eden Demet Akalın, evine haciz gelince jet hızı ile boşanma kararı aldı.

Borçların Hira’ya yansıyacak olur, onun psikolojisini etkileyecek bir durum yaşanırsa buna göz yummam diyen Demet Akalın dediğini yaptı, eve haciz gelmesi sonrasında kırmızı çizgisi aşıldığı için eşinden boşandı.

150 milyon TL’e dayanan borç bile Demet Akalın’ın kocasından boşanmasına neden olamazken, Okan Kurt’ta eşine “Bu borç benim ve ailemin, seni hiç etkilemeyecek” diyerek garanti verdi. Akalın’da eşine gerekirse borçları birlikte öderiz ama bundan çocuğumuz etkilenmemeli diye belirtti.

Son Damla Oldu

dün Beykoz Adliyesi’nde gerçekleşen duruşma 10 dakikada tamamlandı. İki isimde duruşmaya ayrı ayrı gelirken, morallerinin bozuk olduğu gözlendi. Toplam 10 dakika süren dava için gizlilik kararı alındı. Hira’nın velayeti anneye verilirken, Akalın, Kurt’tan nafaka ve tazminat talep etmedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*