Erkenci Kuş 27. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Erkenci Kuş

Star TV ekranlarının fenomen dizisi Erkenci Kuş, bugün de yayınlandı. Dizinin gelecek haftalarda 27. bölümü ile Star TV ekranlarında olacağı söylendi. Peki Erkenci Kuş 27. bölüm fragmanında bizleri neler bekliyor?

Erkenci Kuş 27. bölümünde yaşanacak yeni olaylar yine izleyenleri ekranları başına kilitleyecek. Sanem artık Can’ın annesi ile tanışacaktır. Bu tanışma sonrasında yeni olaylar baş gösterecek. Son bölümde Sanem, şiddetli bir kavganın içerisinde kendisini bulurken, mahalleye gelen gizemli kadının ise Can’ın annesi olduğu ortaya çıkacak.

Erkenci Kuş

Erkenci Kuş Yeni Bölüm Ne Zaman?

Ocak ayında dizilerin yılbaşı tatiline girmesi sonrasında reklam verenler ile yapımcılar arasında sorunlar da ortadan kaldırıldı. Bugün yeni bölümü yayınlanmayan Erkenci Kuş dizisinin gelecek hafta 26 Ocak Cumartesi gününde Star TV ekranlarında izleyicisi ile buluşacağı resmen belli oldu.

Erkenci Kuş Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Can’dan şikayetçi olan Fabri artık amacına ulaşmıştır. Polisler Can’ı gözaltına aldıktan sonra karakola getirerek ifadesine başvurmuşlardır. Sanem’de Can’ın peşinden karakola gitmiştir. Fabri çeşitli suçlar altında Can’dan şikayetçi olmuştur. Fabri ile Aylin, Can’ın gözaltına alınmasından büyük mutluluk duymuşlardır. Emre’de olanlardan sadece kendisini sorumlu tutmaktadır. Fabri’yi arayan Emre telefon açılmayınca çareyi Aylin’e yönelmekte bulacaktır. Aylin’de her şeyden habersiz bir oyun numarası ile Emre’ye yardımcı olacağını sözünde bulunur. Emre ise oldukça fazla öfkelenmiştir.

Erkenci Kuş

Sanem, Can’ı karakolda ziyaret ederek onu nezarethane de çaresiz bir şekilde görür. Sanem’den endişelenmemesini isteyen Can, moral vermeye çalışır. Sanem bir kez daha Can’dan özür dilese de bazı şeyler artık değişmiştir. Can’ın tek amacı bir kez daha Fabri’yi sevindirmemektir. Can daha sonrasında da yanındaki Sanem’e bir an önce ajansa geri dönmesini ister.

Gizemli Kadın Bilmecesi

Sanem de bir an olsun boş durmayarak, sevgilisi Can’ı kurtarmak için her şeyini ortaya koyar. Fabri’nin şikayetini geri alması için aklına gelenleri ona söyler ve yardım ister. Sanem, hazırladığı yeni koku ile Fabri’nin şikayetini sonunda geri almasını sağlar. Ancak Aylin ile ortak olan Fabri’nin Can için yeni planları vardır. Fabri hisselerinin çoğunu Aylin’e devrederek onun ajansa geri dönmesini sağlar. Can ile Emre’nin başına bela olmak isteyen Aylin’in elinde artık büyük kozlar vardır. Aylin yeni hisseleri ile ajansa gelir ve ortalığı birbirine katar.

Mahalleye gelen gizemli kadın da büyük bir şok etkisi yaratır. Mahalleyi birbirine katan gizemli kadın aslında Can’ın annesidir ancak bundan Sanem’in haberi yoktur. Sokak hayvanları için mahalleye konan mama kabına tekme atan gizemli kadın, Sanem’den büyük bir tepki alır. Sanem bir kez daha Can’ın annesi ile karşı karşıyadır. Sanem o gizemli kadını Can’ın evinde görünce büyük bir şaşkınlık yaşar ve kısa zamanda tüm gerçekleri öğrenir. O kadın aslında Can’ın annesidir ve Sanem ne yapacağını en başta bilemez. Tek yaptığı şey o kadının karşısına geçerek bir kez daha azarlamaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*