Erkenci Kuş’un Ceycey’i Anıl Çelik ile sevgilisi Açelya Topaloğlu çiftine nazar değdi

Erkenci Kuş'un Ceycey'i Anıl Çelik ile sevgilisi Açelya Topaloğlu çiftine nazar değdi

Bu yaz sezonuna damga vuran Erkenci Kuş’un yetenekli oyuncusu Anıl Çelik, bir süredir kendisi gibi oyuncu olan Açelya Topaloğlu ile aşk yaşıyordu. Oyuncu çiftin mutluluğuna nazar değdiğinin sinyalleri ise sosyal medyadan geldi.

Sosyal medya üzerinden birbirini takip eden ve birlikte olan fotoğraf karelerini paylaşan iki ismin bu fotoğrafları silmesi ve birbirini takipten çıkarması, iki ismin ayrıldığı dedikodularının üstüne kanıt gibi oldu.

Yaz sezonunda başlayan ancak ekran macerası kısa süren Darısı Başımıza dizisinde rol alan Açelya Topaloğlu, ile Erkenci Kuş’un Ceycey’i Anıl Çelik’in hayranları, çok yakışan çifte nazar değdi olarak yorumlandı.

Çifte Nazar Değdi

Sempatik ikilinin hayranları çiftin ayrılmasına olan üzüntüsünü ise sosyal medyadan yaptıkları çeşitli paylaşımlar ile ortaya koydular.

İzmir’de 19 Kasım 1986 yılında dünyaya gelen Açelya Topaloğlu, özellikle dansa çocukluğundan itibaren ilgi duymuş ve iç içe olmuştur. İlerleyen dönemlerde ise ailesinin yönlendirmesiyle oyunculuğa yöneldi. 2009 yılında Müjdat Gezen Konservatuarı’nı kazanarak girdi ve 2013 yılında da mezun oldu. Ancak henüz konservatuara başlamamışken ilk dizisi olan Aşk Yakar’da rol aldı. Yine 2009’da Arka Sokaklar’da 2012’de de Eve Düşen Yıldırım’da yer aldı. Aynı dönemde bazı reklam filmlerinde de oynadı. 2015 yılında ilk başrolünü “Kaçak Gelinler” dizisinde “Almila” karakteriyle gerçekleştirdi. Hemen arkasından “İnadına Aşk” dizisinde başrolde Karadenizli bir kız olan “Defne” karakteriyle çok ses getirdi ve çok sayıda hayran kitlesi oluşturdu.

Ankara’da dünyaya gelen genç oyuncu, lise eğitiminden sonra Beykent Üniversitesi’nde oyunculuk üzerine eğitim aldı. Mezun olduktan sonra kamera karşısına geçen Anıl Çelik, günümüzde Çilek Kokusu isimli dizide yer almaktadır. 2008’de Kendi Okulumuza Doğru isimli dizide yer aldı.

2009’da Unutulmaz isimli dizide Kerem karakterini canlandırdı. Dizi, aynı adama aşık olan iki kız kardeşin yaşadıklarını anlatıyor. Dizinin başrollerinde Özlem Yılmaz, Sinem Öztufan, Serhan Yavaş ve Buğra Gülsoy yer aldı. Daha sonra ise Al Yazmalım isimli dizide Metin karakterini canlandırdı. Dizi, birbirini seven iki kişinin kavuşamamalarını ve sonrasında yaşanan aşkları anlatıyor. Dizinin başrollerinde ise Barış Falay, Özge Özpirinçci, Seçkin Özdemir ve Nesrin Cavadzade yer aldı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*