Fox, Yasak Elma’dan ümitli

Fox, Yasak Elma'dan ümitli

Geçtiğimiz Pazartesi günü, rakip dizilere göre yayın hayatını 1 hafta önce açarak yayın hayatına başlayan Yasak Elma, milli maç’a rağmen 5 bandında bir reyting alarak, total grubunu ikinci sırada bitiren yapım oldu, kısacası korkulan olmadı.

Hem maç olması, hem de izleyicinin daha ekranlara tam bağlanmaması nedeni ile alınan 5 bandında ki reyting geçtiğimiz sezona göre 1 puan düşüktü ama bunun nedeni de dediğimiz gibi milli maç ve yeni sezonun tam anlamı ile 17 Eylül’de açılıyor olmasından kaynaklıydı.

Nitekim Fox’un da 1 puanlık kayıp ile ilgili bir endişesi olmadığı gibi, beklentilerini de karşıladı. Yasak Elma’nın yoğun rekabet içerisinde ki yerinden memnun olan Fox, dizisinden ümitli ve önümüzde ki hafta itibari ile reytinglerini daha yükseltebileceğini sürpriz olarak karşılamayacakları fikrine sahip.

Oya Doğan’ın sorularını yanıtlayan Fox genel müdürü, yeni sezon hayatına başlayan dizileri Yasak Elma ile ilgili konuştu ve şunları söyledi:

“Diziler sezon finaline giderken çok güçlenir. Tam da öyle bir dönemde başladı Yasak Elma ve kendisine ciddi bir izleyici kitlesi oluşturdu. Yazın da çok tekrarını yaptık ve her zaman izleyiciden karşılığını aldık. Bu kadar rekabetin içinde yerimizden memnunuz. Ama yeni sezonda yükselmesi sürpriz olmaz. Bu proje bunu yapabilecek potansiyelde..”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*