Genco Ecer, canlı yayında İrem Derici ayrılığını açıkladı

Genco Ecer, canlı yayında İrem Derici ayrılığını açıkladı

Geçtiğimiz günlerde şarkıcı İrem Derici ile aşk yaşamaya başlayan ancak ilişkilerinin ömrü oldukça kısa süren Genco Ecer, canlı yayın konuğu olduğu 2. sayfa programında ilişkilerinin bitme nedeni ile ilgili açıklamalarda bulundu.

İrem Derici’nin ilişkisi için ne kadar sürer dendiğinde, ‘2 ay’ diyerek ilişkine 2 aylık ömür biçmiş ancak ilişkileri bu kadar bile sürmemişti. Biten ilişkileri ile ilgili konuşan Ecer, aramızda ki aşk değildi diye konuştu. Genco Ecer’in konuşmasından satır başları:

Ayrılığın perde arkasını anlattı

“İrem’le yaşadığımız tabi ki aşk değil. Ne İrem bana âşıktı ne de ben İrem’e. Bizim ortak noktamız müzikti, o bizi bir araya getirdi. Arkadaş ortamında tanıştık. Bir şeyler hissedildi başladık, biraz denedik olmadı ayrıldık. Herkesin başına gelebilecek bir durum. Bizim birlikteliğimiz de bir hafta sürdü. Ayrılmamızın belli başlı bir nedeni yok denedik olmadı. Bilmiyorum o birini unutmak için mi yaptı ama bende öyle bir durum yoktu.

TAKİPTEN ÇIKARDIM

Bizim en büyük yanlışımız daha yolun başında tanışma aşamasında ortaya çıkmamız oldu. Bizim kameralara el ele çıkma fikrimiz İrem’indi. O daha hissettiklerini dolu dolu yaşayan biri. Ben kameralar karşısında İrem’in yanında çok yeni bir insanım, alışık değilim. Aramızda ufak bir pürüz vardı. Ben de instagram hesabımdan takip etmeyi bıraktım. Benden kısa bir süre sonra o da beni takipten çıkardı.

ARAMIZDA PROBLEM YOK

Bizim İrem’le öyle çok kötü bir ayrılığımız olmadı. Arasam açar konuşuruz. Aramızda problem yok şuan. İrem çok doğal, enerjisi çok yüksek biri, bir şekilde insana değerli hissettiriyor. Beni o yanı çekti. Beni rahatsız edici herhangi bir konuşması olmadı. İrem’in ağzından kötü bir söz duymadım, bir hafta on gün boyunca yanımda lady gibiydi. Ama birlikteliğimiz çok kısa sürdü. Benim reklam için İrem’le birlikte olduğumu söylediler bu durum beni rahatsız etti. Ben bugün bunları düzeltmek için konuştum.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*